, Longform

Rok 2016: najważniejsze premiery i wydarzenia okiem gsmManiaKa

2016 okiem gsmmaniak

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://twitter.com/kakagonzalez1 Marcin Kaczmarczyk (@kakagonzalez1)

  Czego oczekuję po 2017 roku? Że producenci, którzy będą walczyć o klientów tym, jak dużą część we frontowych panelach ich smartfonów stanowi wyświetlacz nie będą robić w konia potencjalnych nabywców wartościami wyciągniętymi z tyłka (patrz: Xiaomi Mi Mix i ZUK Edge)

 • Drzewo1986

  Również czekam na poprawę w temacie akumulatorów, na początek wystarczyłoby podwojenie ich pojemności przy niezmienionych gabarytach i upowszechnienie się ładowania bezprzewodowego w tempie upowszechniania się podwujnych aparatów i zakrzywionych bezramkowych ekranów razem wziętych.

  Mam Lumię 830 z QI na pokładzie i sobię mocno chwalę. Ładowareczka na biurko i jakiś estetyczny uchwyt samochodowy z czymś takim i słabe akumulatory przestają aż tak wkurzać a i wolniejsze i częstsze doładowywanie fona jest podobno zdrowsze dla aku, nie wspomnę o eksploatacji gniazda USB.

 • jotek44

  W podsumowaniu 2016 r. oraz w trendach na 2017 rok brakuje tematu „Chrome OS”/Andromeda” i „Chromebooki” ! Ten segment prężnie się rozwija – a w podsumowaniu cisza, temat w ogóle pominięty milczeniem !

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

   O chromebookach pisał Amadeusz – w innym tekście, ale także podsumowującym 2016 rok (tyle, że z perspektywy mobiManiaKa, nie gsmManiaKa):
   www.mobimaniak.pl/25878…obimaniak/

 • MrVik

  Nie sądzę, że się doczekam w 2017, ale najbardziej czekam na jakąś rewolucję w akumulatorach do urządzeń przenośnych. Zresztą pewnie każdy użytkownik marzy o smartfonie bez trudu pracującym przez tydzień bez ładowania lub smartwatchu ładowanym raz na miesiąc.

 • Jajcarz

  Apropos xiaomi, ciekawostka, dziś zajrzałem do euro RTV i o dziwo na ekspozycji redmi 3S i redmi note 3 pro, pomacałem, pobawiłem się chwilę, niestety ceny zwaliły z nóg

 • western

  Note 7 – największy „niewypał” 2016 🙂 a to dobre 🙂 hehe dobre. Brawo za żarcik:) udany 🙂


reklama