, Huawei Newsy Oppo Xiaomi

Huawei i Xiaomi bombardują nowościami, ale to Oppo i Vivo zdobywają chiński rynek

fot. OPPO

fot. OPPO

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marek

  Kupować gorsze i droższe smartfony tylko dlatego że są podobne do iphone?! Ci Chińczycy to naprawdę są dziwni…..

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/958663197596367/ Michał Lepianka

   Akurat miałem Oppo find 7 i ostatnio testowałem Vivo Xplay 5 z 6gb ram i wcale nie powiedziałbym że są to firmy gorsze od Huawei czy Xiaomi.

 • Misha

  Skąd autor bierze to precyzyjne dane o popularnosci chińskich marek w Polsce? Po wpisach na forum? Nie licząc huawei, to vivo, xiaomi oraz oppo mają udział w naszym rynku pewnie na poziomie 1% lub poniżej

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

   Dane dotyczące Huawei w Polsce są dość jasne i dokładne. Reszta tak, z obserwacji, nie tylko wpisów czy komentarzy w wielu różnych źródłach, ale także odsłon kluczowych tematów, a zwłaszcza o Xiaomi w Polsce. Poza tym żadnych dokładnych danych nie podaję, rzucam tylko ogólne stwierdzenie.
   W końcu nigdzie nie podaję żadnych przybliżonych danych ani określonych liczb. Bez ich znajomości nietrudno zauważyć, że z chińskich firm Huawei i Xiaomi górują bezapelacyjnie w świadomości Polaków zdecydowanie bardziej niż Oppo czy Vivo.

 • fanboj

  Dla nas to BARDZO dobra wiadomosc 🙂 Xiaomi bedzie przysylac wiecej swoich telefonow do Polski 😉 wlasnie rozmawialem z x-komem i zadeklarowali mnie, ze w przeciagu tygodnia pojawia sie kolejne telefony Xiaomi w ich ofercie 😉

  • fanboj

   Zadeklarowali mi*
   Wybaczcie taki badziewny blad, ale ledwo na oczy patrze, tak mnie rozlozylo…

 • https://plus.google.com/104587913024366372318 100000

  Co Chińczycy widzą w oppo i vivo?. Ja nie wiem.
  Ciekawe jak po pokazie xiaomi mi note2 oraz zapowiadanego mi mix. Robi się ciekawie na miarę rewolucji … ‚:)

 • zdzichorowerzysta

  nie wiem skąd u autora takie wielkie zdziwienie sytuacją w Chinach… oppo i vivo wyprzedziło Xiaomi tam już jakieś pół roku temu i nie było to wtedy zdziwieniem więc nie wiem dlaczego teraz nagle autor taki jest zdziwiony. a przyczyny tej zmiany są 2, po pierwsze chińczycy się bogacą i chcę by było to widać, dlatego mniej kupują xiaomi, a po 2 u nich bqrdzo dużym symbolem statusu jest posiadanie iphonów, które są droższe niz u nas, a oni do eksponowania swojego statusu przykładają naprawdę dużą wagę, dlatego wolą mieć telefon droższy niż xiaomi bardziej przypominający iphona jak większosć telefonów od oppo od jakiegoś czasu, a na iphona jeszcze ich nie stać. taka typowa klasa średnia.


reklama