, Huawei Newsy

Huawei dopięło swego i w 2016 roku dostarczyło 140 mln smartfonów

Huawei P9 / fot. gsmManiaK.pl

Huawei P9 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • it’s a chinese shit

  Parę tygodni temu kupiłem nowego Huawei Mate S z oficjalnej polskiej dystrybucji bez brendu za 1399 zł. Nieźle w porównaniu z ceną debiutu na poziomie 2700zł Rozważałem Xiaomi i Umi ale zależało mi szczególnie na dobrym aparacie i tu cena akurat jeszcze upadła. Nie ma szybkiego ładowania i bateria tylko 2700 ale mi trzyma dwa dni i ładuje się w trochę ponad dwie godziny od 0 do 100%. Wiem że nie dostanie aktualizacji do Nougata ale mam to gdzieś. Przesiadłem się z HTC Desire HD z Androidem 2.3 który po 5 latach był już dobity ale system mi nie przeszkadzał. Wiem że dla niektórych najnowszy android jest koniecznością bo trzeba się przed kolegami mieć czym pochwalić. Obecnie nie ma na rynku nic lepszego w podobnej cenie.

 • Astra g

  Huawei ma swoje plusy i minusy Ale pamiętajmy ze do niedawna nikt o nich nie słyszał, A dziś są już potentatem jak samsung apple .

 • jerry

  Po wymianie S6 na Huawei P9 wreszcie mam telefon, w którym nic nie grzebię a chodzi błyskawicznie…..Jednym słowem ten telefon to bajka. Jakość wykonania, wygląd, niesamowity aparat, waga telefonu i bateria, która trzyma dwa razy dłużej od wymienionego Galaxy S6.

 • Joh

  nie no super wynik. Samsung S7 przez 3 miesiace sprzedal sie w liczbie 3 razy większej…

  • uminicnieumi

   Chyba te dane z „Pudelka” wytrzasnąłeś. No ale fakt – zaistniałeś. Ale dla twej wiedzy – twój Szajsung pikuje w dół jak Ju-88 Stuka w II Wojnie Światowej.

 • And

  Jak dowalą w p10 ceny kosmiczne jak w przypadku mate 9 pro to w przyszłym roku będzie dużo gorzej.


reklama