,

Rok 2016: najważniejsze premiery i wydarzenia okiem gsmManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 7

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. western, :

  Note 7 – największy „niewypał” 2016 🙂 a to dobre 🙂 hehe dobre. Brawo za żarcik:) udany 🙂

 2. Jajcarz, :

  Apropos xiaomi, ciekawostka, dziś zajrzałem do euro RTV i o dziwo na ekspozycji redmi 3S i redmi note 3 pro, pomacałem, pobawiłem się chwilę, niestety ceny zwaliły z nóg

 3. MrVik, :

  Nie sądzę, że się doczekam w 2017, ale najbardziej czekam na jakąś rewolucję w akumulatorach do urządzeń przenośnych. Zresztą pewnie każdy użytkownik marzy o smartfonie bez trudu pracującym przez tydzień bez ładowania lub smartwatchu ładowanym raz na miesiąc.

 4. jotek44, :

  W podsumowaniu 2016 r. oraz w trendach na 2017 rok brakuje tematu „Chrome OS”/Andromeda” i „Chromebooki” ! Ten segment prężnie się rozwija – a w podsumowaniu cisza, temat w ogóle pominięty milczeniem !

 5. Drzewo1986, :

  Również czekam na poprawę w temacie akumulatorów, na początek wystarczyłoby podwojenie ich pojemności przy niezmienionych gabarytach i upowszechnienie się ładowania bezprzewodowego w tempie upowszechniania się podwujnych aparatów i zakrzywionych bezramkowych ekranów razem wziętych.

  Mam Lumię 830 z QI na pokładzie i sobię mocno chwalę. Ładowareczka na biurko i jakiś estetyczny uchwyt samochodowy z czymś takim i słabe akumulatory przestają aż tak wkurzać a i wolniejsze i częstsze doładowywanie fona jest podobno zdrowsze dla aku, nie wspomnę o eksploatacji gniazda USB.

 6. Marcin Kaczmarczyk (@kakagonzalez1), :

  Czego oczekuję po 2017 roku? Że producenci, którzy będą walczyć o klientów tym, jak dużą część we frontowych panelach ich smartfonów stanowi wyświetlacz nie będą robić w konia potencjalnych nabywców wartościami wyciągniętymi z tyłka (patrz: Xiaomi Mi Mix i ZUK Edge)

Dodaj komentarz


reklama