, Artykuły Telefony

Jakie będą smartfony 2019 roku? Technologie i nowości, jakich się spodziewam

fot. gsmManiaK.pl

fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marek

  AKE Robotics to dobra firma, robotyką zajmują się bezkonkurencyjnie, z wielu firm korzystałem, ale nie byłem tak zadowolony jak z usług AKE 😉

 • Wiktoria Podębska

  Mąż zawsze korzysta z ich usług, są godni polecenia, polecam AKE Robotics.

  • Marek

   Też polecam, AKE to naprawdę dobra firma.

  • Matylda Gajda

   Firma która zajmuje sie bardzo dobrze robotyką 🙂 Ja też polecam

 • Amelia Sikora

  firma dobrze wykonuje montaz izolacji elektrycznej, mowa o AKE. U mnie w mieszkaniu od zawsze byly problemy z elektryką , w końcu postanowilam sie za to zabrac, mieszkam sama z dziecmi, zawsze brakuje ręki faceta w domu. Mogę polecić wszystkim firme AKE, solidna usługa

 • Emil Otocki

  jeśli chodzi o AKE to mogę również polecić, firma, która bardzo dba o kontakt z klientem.

 • Tomasz Samborski

  ja korzystam z uslug firmy, zdecydowanie polecam, są godni zaufania

 • Klaudiusz Ol

  Równiez mam przyjemnosc wspolpracowac z AKE Robotics i wyglada to wszystko bardzo obiecujaco 😉 czekam na dalszy rozwoj

 • Joanna Walczak

  Pracuję w firmie, która współpracowała z AKE i muszę przyznać, że to bardzo dobra firma, a nowinki technologiczne nie są Państwu obce. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Znacznie udało nam się usprawnić produkcję i wykorzystać Państwa wiedzę w tym temacie do maksimum by powielić nasze obroty i zaspokić popyt na rynku.

 • xAnubiSx

  Dziury w ekranie pójdą w niepamięć tak samo jak notche, może łezki zostaną na dłużej. Chude ramki góra/dół i tak muszą w sumie być, a w niczym nie przeszkadzają więc to chyba najlepsze rozwiązanie. Możliwe, że jakaś firma z czołówki znów coś innego wymyśli a reszta papug…….wiadomo. Co do bebechów-nie ma już takiej podniety jak dawniej, teraz telefony już na snapie 835/kirin970/exynos8895 i wyżej chodzą bardzo dobrze, ważniejsza już jest optymalizacja niż puste cyferki w benchmarkach i „niby” co roku większa energooszczędność:) .To samo tyczy się aparatów, potencjalni konsumenci już raczej nie „lecą” na ilość aparatów.
  Jak w temacie artykułu”co będzie modne”? wszystko to co spowoduje wzrost sprzedaży i $–>czyli po 20 modeli w roku od każdej firmy, różnica w wielkości i cyferkach, kolorach i takich szczegółach, które nie grają roli w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo submarki, żeby dać potencjalnemu nabywcy „niby” możliwość wyboru. Dodatkowo nowy andek(lepszy,szybszy, i hiper turbo kozak) co za tym idzie nowe procki, cyferki i każdy ma zbyt……Nam konsumentom pozostaje mający kasę kupić sobie nowość bo tak chcę bo mi się podoba bo to jest na topie….lub zostać przy tym co się ma jeśli się jest zadowolonym lub kupić flagowca poprzedniej generacji po premierze nowego lub dobrego średniaka. Można też nic nie zmieniać mieć to all w d upie i pojechać na wycieczkę czy coś tam lub nic nie robić.!


reklama