, Meizu Newsy Smartfony

Te smartfony warto kupić! Meizu 16th i M6 Note dostępne w polskim sklepie

fot. Meizu

fot. Meizu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • manju

  Telefony meizu są w porządku, za tą cenę naprawdę trudno dostaćcoś lepszego.

 • Marcel

  Jak piszecie, że warto kupić, to kupiłem 🙂 Na początek wersję bezpieczną, bo nigdy nie miałem Meizu, mam ten tańszy M6 note. Oczekiwania mam spore, na pierwszy rzut oka i po tygodniu użytkowania bez zastrzezeń.

 • ElektronicznyFan

  To dlaczego nie kupisz?
  Po drugie telefon nie wart nawet tych 2000. Brak rozszerzalnej pamięci i śmieszna bateryjka. To ten Note to już 3 razy lepiej opłacalny jest.

 • Stss

  Na aliexpress meizu 16th można kupić za 1650 zł. Nawet doliczając 23 procent podatku na całe wychodzi kolo 2000 zł. A u nas 2650 zł. Kpiny sobie chyba robią!!!

  • Szymon Zet

   Nie Eee, dodajesz cło i do tego VAT, zarobić MUSI importer (nie sprzeda raczej 100.000 słuchawek żeby mógł dołożyć 40 złotych zarobić musi sklep. Jakkolwiek za tę kwotę kupić można nawet Note 9 to cena sama w sobie nie jest nieodpowiednia z matematycznego punktu widzenia. Pozostaje do utrzymania serwis, cała administracja, biura, magazyn… to jednak kosztuje niemało. Dla porównania- wyprodukowanie VW Caddy w Poznaniu kosztuje bezpośrednio około 20tys złotych, w salonie od 60ciu tysięcy i tutaj masz pole do narzekań .


reklama