, Meizu Newsy Telefony

Meizu 16 i Meizu 16 Plus oficjalnie. Dwa zjawiskowe i niedrogie flagowce od Meizu

Fot. Meizu

Fot. Meizu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adam Fabiański

  Dla mnie sporym odkryciem sa telefony Meizu, np. Pro7. Ma właściwie wszystko czego potrzebuję, świetne wykonanie, znakomite procesor i baterie, dużo fitrów do aparatu. Dobra rzecz za niewygórowaną kasę.

 • Wilk Przewodnik

  No i co z tego? i tak codziennie kładę telefon wieczorem na stacje dokującą, nie ważne czy zostało mi 20, 50 czy 75%. Zawsze rano wstaję i mam 100%. Dodatkowo mam kolejną stację dokującą w biurze, co prawda bardzo rzadko z niej korzystam, ale jest na wszelki wypadek.
  To, że akumulator po 2 latach nie będzie całkiem sprawny też mam głęboko w poszanowaniu, telefon wymieniam po roku, maks 1,5. Gwoli jasności mam obecnie SGS8+, więc bateria całkiem całkiem.
  Jedyne co mnie martwi w takim MEIZU 16 to brak NFC, bo czasem korzystam.

  W dzisiejszych czasach dostęp do ładowania nie stanowi problemu żadnego.

  To już nie te czasy, że telefon miało się przez 3 lata.

 • Wojtek Wawrzynczyk

  W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego a za 1500 więcej nic o wiele lepszego

 • Wojtek Wawrzynczyk

  Jak irda NFC i LTE 20b

 • Zbyszek

  „ale wydawało się, że era małych baterii w drogich telefonach bezpowrotnie minęła”
  Najdroższy Miezu 16 plus 2150 zł i bateria 3640 mAh , XZ3 około 4000 zł i bateria 3060 mAh , nie no nie ma różnicy :-).

  • Oswald

   To są ceny netto. Doliczy vat 23%, podatek od nowości i marżę wtedy za cenę 2150 może kupisz co najwyżej najmocniejszą wersję bez plusa gdzie prawde mówiąc bateria to porażka.

   • Zbyszek

    Rozumiem, że tyle samo mam doliczyć do modelu Sony?

 • Piotr Zet

  Ja to nie wiem, że tutaj nikt się nie wypowiedział, że to będzie słaba bateria. A przy testach certyfikacyjnych co telefon nawet nie został zaprezentowany takie informacje o baterii już są że będzie słaba.

  • bogymen

   To dobre modele ale minusów też nie zabrakło (jak wszędzie), brak NFC oraz marne ogniwa. Bateria w wersji bez plusa będzie prawdopodobnie słaba, nawet ze świetną optymalizacją, 6 cali i 3010 mah nie może dać satysfakcjonujących wyników, co najwyżej przeciętny czas pracy (w co również wątpie). W meizu 16 plus będzie prawdopodobnie lepiej, ale nadal przeciętnie. Optymalizacja + duża bateria daje najlepsze wyniki ale samą optymalizacją nie ugra się zbyt dużo. Tak było również z Sony xz2 i tak będzie najprawdopodobniej z xz3. Swoją drogą nie wiem jak jest to możliwe, że xz2 przy grubości AŻ ponad 11mm oferuje baterię 3180 mah, przecież przy takiej grubości powinno się tam zmieścić co najmniej 4500 mah, niewiarygodne.

   • Piotr Zet

    Optymalizacja owszem daje całkiem sporo co widać po testach. Mnie nie chodzi o sam fakt jaka tam jest bateria tylko sposób pisania. Tutaj nikt się tego nie czepia wczoraj artykuł o Sony telefon jeszcze nawet nie jest na rynku a tu już redaktorzy twierdzą że będzie słaba bateria.

 • smartmaniak

  Coś wiadomo o przetworniku cyfrowo-analogowym i wzmacniaczu?


reklama