, Huawei Newsy Phablety

Huawei Mate 10 Pro na pierwszych zdjęciach. To właśnie on ma pokonać iPhone X

Huawei Mate 10 / fot. Huawei

Huawei Mate 10 / fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • 0001

  Czyli nie może być nic nowego bo będzie się nazywało że się podniecamy? Kto ja? Zapewniam cię że inne rzeczy mnie podniecają choćby moja żona która jest przepiękną osobą mając przepiękne dzięki.
  A wracając do tematu … rozwiązanie z małymi ramkami mi się bardzo podoba i uważam je za rewelacyjne tylko tyle. Szacun dla twej filozofii.

 • 0001

  Każdy, każdy upadek telefonu powoduje jego uszkodzenie więc czy ramka gruba czy cienka to nie ma żadnego znaczenia. Zawsze trzeba telefon mieć w jakimś etui ochronnym . Choć oczywiście zdarzają się sytuacje gdzie będąc w etui upadnie na ekran na mały kamyczek i pajęczyna gotowa ale tego się nie przewidzi. Ot pech. Więc grubość ramek nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia.

 • DarekPL

  Co to za Navi na zdjęciu?

 • 0001

  „Aktualna moda na (prawie) bezramkowe smartfony”…jaka moda?.
  Czy autor sądzi, że jak ta „moda” minie to fony znów wrócą z mega lotniskami na górze i dole. No chyba nie!
  Są rozwiązania, które mają małe znaczenie i gdy są jest oki, jak z nich zrezygnowano to też płaczu po nich nie ma, np. z wyświetlaczami 3D, które były i się zbyły.
  Są też takie rozwiązania, które bardzo ułatwiają korzystanie i do takich należą małe ramki czyli rewelacyjnie wykorzystany przedni panel smartfona. TO NIE JEST MODA!

  • jotek44

   Racja ! Wąskie ramki /belki to normalny kolejny krok na drodze ewolucji smartfonów oraz poszukiwania nowego designu ! Powrotu do przeszłości raczej nie będzie, choć z punktu widzenia wygody wielu użytkowników wolało dolny klawisz Touch ID pod ekranem niż na pleckach.


reklama