, Acer ASUS HTC Newsy

Asus, HTC i Acer obniżają prognozy sprzedaży. Co poszło nie tak?

Smartfony takie jak HTC Desire 10 Lifestyle nie pomagają HTC

Smartfony takie jak HTC Desire 10 Lifestyle nie pomagają HTC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • nick

  W przypadku HTC zawiodła niekonsekwencja. Mieli sabotażystów we własnych szeregach. O ile na kilku najbogatszych rynkach HTC 10 był powszechnie dostępny za taką samą cenę jak S7, to na większości (w tym w Chinach, Polsce i chyba w Indiach) w tych samych pieniądzach dali podróbę 10 Lifestyle, a pełnoprawny flagowiec był zarezerwowany dla operatora, który chciał za niego kosmiczne pieniądze.

  • JanWar

   Dokładnie. Z tym Lifestyle była niezła wtopa, która dodatkowo zniechęciła wiele osób do zakupu 10. Nie pomogło im też to, że o HTC ani widać, ani słychać, marektingowo są strasznie słabi.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Mnie to jeszcze dziwi kto ten tak drogi Zenfone3 już roczny jeszcze chce kupować bo chyba przespali premierę w UE
  Htc też ceny z kosmosu a do pięt nie dostają do sgs7 edge od Samsung

  • Marcin

   Ten Twój Samsung to nie dostaje HTC do pięt wcześniej robili mydelniczki a teraz zapalniczki a HTC cały czas telefony na poziomie premium wykonane z aluminium,głośniki stereo,itp a Szajsung co wprowadził Knox ograniczenia dla użytkownika

   • abc

    Nie od mydelniczek, a od produkcji makaronu. Podziekuj m.in. polskim programistom za wklad w „stabilne i szybkie” oprogramowanie Samsunga. Widocznie wygrywanie olimpiad algorytmicznych nie wystarcza w realnym swiecie (taki maly kamyczek do wlasnego ogrodka).

 • orek

  cena poszła nie tak.. i tyle w temacie

  • Aturek

   Cena?
   Na najważniejszych rynkach, takich ja USA, Chiny czy Europa Zachodnia, takie kwestie jak cena ma marginalne znaczenie.

   • orek

    Oczywiście że ma. Gdyby cena nie miałaznaczenia to ludzie by same flagowce kupowali i same falgowce by tylko powstawały. Rynek sei zdobywa mocną średnią półką a tam htc leży i kwiczy. Margines to flagowce


reklama