, Android LG Nokia Play Promocje Samsung Telefony Windows Phone

5 dobrych i tanich smartfonów w Play (styczeń 2014)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • zboro

  mi zależało na niezłych bebechach i fajnym wyświetlaczu do wygodnego przeglądania internetu i zdecydowałem sie na lg L7 II w abonamencie playa (tel za 1 zł abonament 49z). narazie szok bo z telefonem nie ma problemów, nie przycina a strony na 4,3 calowym wyświetlaczu nieźle wyglądają, chiałbym zeby bateria trzymał z 5 dni ale żadnym smartfonie raczej tego nie osiągnę wiec co 2 dzień ładowanie (ogólne wrażenie bardzo pozytywne )

 • Rafalsky

  L3 taki szrot i bulic 6 dych co miesiac dls desperatow…

  • http://www.marketingnaczasie.pl Speicher – marketing na czasie

   Nie 6 dych tylko 20zł, bo taka jest różnica między ofertą bez telefonu a ofertą z telefonem. Reszta abonamentu to opłata za usługi zacofany Polaku.

 • http://www.marketingnaczasie.pl Speicher – marketing na czasie

  Podane w artykule ceny telefonów są z oferty dla stałych klientów i przenoszących się z abonamentów innych sieci, a podane ceny abonamentów są z oferty dla nowych klientów. Proszę o zweryfikowanie i podanie poprawnych obu opcji – dla nowych i dla stałych/przenoszących, aby nie wprowadzać w błąd.

  W artykule powinny być obie wartości, jak np. LG Swift F5: dla stałych klientów i przenoszących z abonamentu 1zł przy abo 69,99, a dla nowych klientów i przenoszących z karty 199zł przy abo 75,98zł.

  Pozdrawiam.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Podane ceny smartfonów i abonamentów odnoszą się do oferty dla nowych klientów. Proszę sprawdzić jeszcze raz.

   • http://www.marketingnaczasie.pl Speicher – marketing na czasie

    Możliwe, że to błąd na stronie internetowej lub ceny są inne przez esale w porównaniu do salonów, ponieważ mam przed sobą cennik prosto z salonu Playa i rzeczywiście różnice są ogromne. Zwracam honor 😉


reklama