, Newsy Samsung Telefony

Pierwsze wyniki czasu pracy Samsunga Galaxy S10e nie zachwycają…

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Direct

  Trzeba poczekać na pierwsze testy w codziennym użytkowaniu. Jeżeli wytrzyma jeden dzień, to będzie w porządku, więcej nie potrzeba.

 • Janusz

  Liczyłem na coś lepszego że strony Samsunga

 • http://www.portal.xperiasite.pl/ ch3mn3y

  Testy PhoneArena są tak wiarygodne, jak ja jako żródło informacji na temat wyborów na Dominikanie…

 • Acze

  Jak dla mnie to sztuczne robienie chryji aby Janusze narzekania mieli temat, samsung za 3200, najtańszy ich flagowiec z najmocniejszymi bebechami na rynku.
  Trzyma podobnie czasowo jak Note 8 nie widzę powodów do płaczu to tylko 1/7 krócej niż s10e 🙂 różnica taka jak 130fps vs 145fps

 • gość

  „Podczas całej procedury jasność wyświetlacza jest ustawiona na sztywne 200 nitów”

  Takie coś, to ja rozumiem, a nie SoTy podawane przez gimbazę w komentarzach czy przez jakieś śmieszne portale z recenzjami, gdzie nikt nie uwzględnia jasności wyświetlacza podczas podawania wyników SoT.
  Potem stęki i jęki, narzekania, że wynik SoT z recenzji ma się nijak do rzeczywistości.

 • Pan Niczyj

  A potem nagle recenzje na gsmmaniaku i soty po 4-5 godzin, gdzie na grafikach imponujące 10 godzin.

  • LinekPark

   Dlatego ja rzucając screen sot dorzucam też co ile brało. czyli 2 screeny. Wtedy wiadomo, jak się do takiej informacji odnosić.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Po S10e i tak nie należy spodziewać się cudów, gorzej że S10+ też nie błyszczy baterią i to pomimo ogniwa 4100 mAh ma czas gorszy niż Note 9. Więc prócz wczesnego oprogramowania dochodzi prawdopodobnie problem zarządzabia energią w Exynosie i zapowiada się podobna kicha z bateriami jak w S9

  • gość

   Rżniesz znawcę, a guzik wiesz. Problemem Exynsów nie jest zarządzanie energią tylko GPU w postaci Mali. Niestety, Samsung nie projektuje GPU i podobnie jak inni producenci układów ARM, musi posiłkować się zakupem licencji na GPU od ARM Holdings. Owe Mali w swej flagowej wersji jest znacznie bardziej prądożerne w porównaniu z Adreno od Qualcomm, dlatego smartfony z topowymi Snapdragonami najczęściej zaliczają lepsze wyniki na jednym ładowaniu. Podobną sytuację mamy z Radeonami, które trzeba konkretnie żyłować, by nawiązywały jakąkolwiek walkę z „dżiforsami”.

 • Kerto

  Przeciez we flagowcach nie chodzi o to, by pracowały długo na jednym ładowaniu. Lata obserwacji zachowania producentów pokazują, że flagowce są dla określonego typu ludzi. Mają pracować krótko i żyć nie dłużej niż dwa, trzy lata a najlepiej zniechęcić już po roku z powodu słabej baterii i zachęcić do kupna nowego flagowca, aby napędzać producentowi kasę. Dla celebrytów są flagowce a dla oszczędnych średniaki.

  • Direct

   Smartfon, który wysiada już po roku ma być zachętą do kupna nowego modelu tego samego producenta? Klient musi być zadowolony, bo inaczej kupi kolejnego flagowca, ale od konkurencji.

   • Kerto

    Tak to widzę. Niezadowolony ajfonowiec kupi natępnym razem S-kę a rozczarowany Samsungiem kupi Xperię. Itd. Każdy z nich chwali jaką dobrą decyzję podjęli. Właściciele flagowców dzisiaj to ludzie, którzy mają dużo kasy a prócz tego jedni ulegają presji środowiska a drudzy to zwykłe barany do golenia.

    • Direct

     Błędnie zakładasz, że każdy kto kupuje flagowca robi to w dniu premiery za grubą kasę. Można kupić po roku za połowę ceny i nadal mieć bardzo wydajne urządzenie na kilka lat.

     • Kerto

      Tak nie zakładam. Ale nawet jak kupisz flagowca za pół roku to bateria jest tak samo marna. Zamiast flagowca za pół ceny po pół roku wolę kupić średniaka z dobrą baterią, też za pół roku.

 • Adam Vest

  Baterie w samsungach nie są jakieś super. Testy w polskich serwisach jasno to pokazują. Wg gsmareny sot również nie jest fenomenalny, zwykła s10 ma przeciętny czas pracy więc trudno liczyć na to że europejskie wersje z exynosami będą lepsze.

 • Rafik

  Ten test pokazuje coś innego, chodzi oczywiście o s10+ do iPhone za max
  youtu.be/QgqinnFGqmQ

 • Heniek

  Nie od dziś wiadomo, że Phonearena preferuje markę Apple. Ich testy baterii również nie pokrywają się z rzeczywistością. Lepiej już rzucić okiem na gsmarena. A co do testów gdzie zwyciężył Samsung s10 plus to są one bardziej miarodajne, ponieważ są wielofunkcyjne i przede wszystkim organoleptyczne.


reklama