, Apple Newsy Telefony

Apple znów redukuje zamówienia na iPhone XS i XR, szukając ratunku w usługach

iPhone XS / fot. gsmManiaK.pl

iPhone XS / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • rake
 • MoDo

  Obecnie użytkuję Notę 9 i 8 Plus – powiem szczerze, że Android 8 na szybkim sprzęcie niemal pod każdym względem deklasuje iPhone’a. Może nie powinienem porównywać tych modeli jeden do jeden, ale bardziej skupiam się na systemie operacyjnym. Note 9 traktuję jako narzędzie do pracy, natomiast 8Plus to dla mnie piękny technologiczny gadżet, jak dobry zegarek, choć nie można odmówić urody Note. Idąc tym kluczem, nie dziwę się opinii iż Android obecnie jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników, natomiast iphone to modny i drogi gadżet (o wiele za drogi). Spadek sprzedaży dotyczy nie tylko Apple więc zachowałbym ostrożność w daleko idących opiniach, co nie zmienia faktu, iż podnoszenie cen i marży osiągnęło absurdalny poziom i należy cieszyć się że konsumenci powoli mówią dość i wybierają tańszą i niejednokrotnie lepszą alternatywę.

 • VC89

  Oj tam podniosą ceny, a potem poklepia sie i stwierdzą, że kasa się zgadza haha.
  Za rok wypuszcza jeszcze większy badziew i tak obwiniajac o niepowodzenie klientów

 • Kaz666

  Jakoś łzy nie cisną mi się do oczu jak widać pazerność nie popłaca

 • Blazej UK

  „Podobno z początkiem roku Apple znowu obniżyło produkcje flagowych smartfonów”. Przepraszam wy informujecie czy włożycie z fusów bo się poziomem już z Pudelkiem zaczynacie zrównywać. Druga sprawa czy ktoś podał wogole początkowa liczbę jak założyli. Może po prostu na starcie postawili sobie zbyć wysoko poprzeczkę i tyle. Ale nie najlepiej napisać artykuł dla gimbazy to i kliknięcia będą i komentarze.

 • http://www.portal.xperiasite.pl/ ch3mn3y

  „niskie zainteresowanie iPhone’ami w Chinach”, a to nie tak, że przez wygraną Qualcomma Apple W OGÓLE nie może sprzedawać starszych iPhone’ów w Chinach? A taka antyreklama może zaboleć także w związku z nowszymi urządzeniami.

  No i caena jest z kosmosu (jeszcze bardziej niż zwykle), a konkurencja robi telefony, które poziomem nie odstają, a często przewyższają iPhone’y, a cenę mają często o połowę niższą…


reklama