, Android Google Gry i aplikacje HTC Huawei LG Longform Microsoft Motorola Newsy Nokia Pozostali Samsung Sony Tablety Telefony Windows Phone ZTE

MWC 2012 – wideo z targów i podsumowanie imprezy

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michael

  To naprawdę zdumiewające, że telefon Nokii z przeciętną specyfikacją i wskrzeszeniem Symbiana, który już dawno powinien zostać pochowany i spoczywać w spokoju, określasz jako rozwój firmy. Natomiast zastosowanie przez Sony dwurdzeniowych procesorów (wcześniej tylko jednordzeniowe w produktach SE), nową technologię wyświetlacza White Magic, czy aluminiowe unibody jako stagnację Sony.
  Najwyraźnie magiczna liczba 41 spełniła swoją marketingową rolę i odwróciła uwagę od jednordzeniowego procesora, designu z poprzedniej epoki, niewielkiej ilości pamięci RAM, czy dramatycznie niskiej rozdzielczości wyświetlacza w nowej/starej (?) Nokii.

 • http://www.gsmManiaK.pl Maciej

  Wypowiadając się na każdy temat przyjmujesz jakiś punkt widzenia, a co za tym idzie przestajesz być obiektywny, W tym konkretnym przypadku nie porównuję dwóch firm, lecz piszę o każdej z nich oddzielnie. I porównuję sytuację/produkty danego producenta z sytuacją jego samego sprzed kwartału albo roku. Nokia rok temu nie prezentowała się zbyt dobrze. Dzisiaj też nie wygląda to idealnie, ale jest trochę lepiej. Tego samego nie można powiedzieć o Sony (moim zdaniem). O ile Nokia zaskoczyła znaczną część osób swoim nowym smartfonem z Belle i mówiło się o niej przez całą imprezę, to produkty Sony zachwalano rzadziej. Nawet jeśli jest to kwestia marketingu, to trzeba docenić tych, którym udało się wykorzystać go lepiej. To rynek pokaże kto miał rację – ja kibicuję obu firmom, bo będzie po prostu ciekawiej 😉

 • Michael

  Zaskakujące, że autor wpisu twierdzi, że Sony stoi w miejscu, jednocześnie wyrażając swoje uznanie dla nowych produktów Nokii, których specyfikacja wypada dosyć blado na tle hardware’u nowych Xperii.
  Pozostaje tylko pogratulować obiektywizmu! 😛


reklama