, Newsy Samsung Smartfony

Premiera Galaxy Note 9 opóźniona? To „wina”… chińskich konkurentów Samsunga

Samsung Galaxy Note 8/ Fot. Samsung

Samsung Galaxy Note 8/ Fot. Samsung


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek44

  Jeśli rzeczywiście Samsung planuje opóźnić premierę Note 9 to krok ten będzie podyktowany bardzo racjonalnym powodem. Koreańzycy zorientowali się, że Note 9 pozbawiony mocnego atutu (istotnej innowacji) w porównaniu z Note 8 ma niewielkie szanse na sukces sprzedażowy. Moim zdaniem w ostatniej chwili zdecydowali się na implementację skanera linii papilarnych w ekranie. Seria Note zawsze była najdroższa w ofercie Samsunga i wypuszczenie Note 9 niewiele różniącego się od wersji ubiegłorocznej mogłoby na starcie pogrzebać szanse na dobrą sprzedaż. To może wyjaśniać powód nagłej decyzji o skorzystaniu z rozwiązań Qualcomma. Szybka decyzja, szybka realizacja ! Informacja o „odchudzeniu” wyświetlacza też może wiązać się z potrzebą dostosowania grubości wyświetlacza do wymogów technologii Qualcomma (zwiększenie dokładności odczytu). Możliwe również, że chodzi o zastosowanie emisji dźwięku za pomocą ekranu.

 • jotek44

  Poziom merytoryczny artykułu potwierdza, że serwis z każdym dniem schodzi na psy ! Flagowe Samsungi mają ekrany SuperAmoled a nie Amoled (istotna różnica). Ewentualne.powodzenie Note 9 powinno się mierzyć w porównaniu z poprzednikiem, czyli Note 8 a nie serią Galaxy S, która tradycyjnie ma nieco lepszą sprzedaż. Pozostałe informacje to kopiowanie bezsensownych plotek. Nikt nie wstrzymuje produkcji dla odchudzenia szkła o 0,5 mm. Kto odczuje wprowadzoną różnicę ? Powód byłby zapewne znacznie istotniejszy, jeśli wiadomość o kolejnej zmianie terminu jest w ogóle wiarygodna.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Przepraszam, a skąd wiesz, że ,,nikt nie wstrzymuje produkcji dla odchudzenia szkła o 0,5 mm”? 🙂
   Szefowie wielkich korporacji mogą mieć swoje kaprysy, a ich ocenianie rzeczywistości może znacząco różnić się od naszego.
   Czasami warto dopuścić do siebie myśl, że dzieją się na świecie rzeczy nieprawdopodobne z naszego punktu widzenia 😉

  • Preza

   SuperAmoled to tylko handlowa nazwa Samsunga. One mają ekran Oled po prostu.

 • Alex

  Ale bzdurny artykuł. Bzdura za bzdura. Szef giganta Samsunga odwiedził niszowe chińskie fabryki i się nimi inspiruje… Większej bzdury nie słyszałem.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   A co w tym złego? Nie takie rzeczy świat widział 🙂
   Poza tym określanie Oppo i Vivo jako niszowe to chyba spore nadużycie.

  • Preza

   Niszowe fabryki. Tos mnie rozbawił. Vivo i Oppo to są pewnie niszowe marki? Niszowe to jest HTC i Sony.

  • FireFrost

   Te niszowe fabryki to pewnie są wielkości średniego polskiego miasta XD


reklama