, Huawei Newsy Telefony

Czy Huawei P20 Pro jest łatwy w naprawie? Lepiej go nie zepsuj…

Fot. Huawei

Fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Teth

  To, że aparat w fabryce został wyposażony w OIS nie oznacza, że on działa. Proszę pamiętać, że taki obiektyw z OIS do użycia tej stabilizacji wymaga układu sterującego. Skoro Huawei oficjalnie nie potwierdził, że OIS w pozostałych dwóch aparatach jest, to proszę nie wyciągać błędnych wniosków tylko na podstawie implantacji tej funkcjonalności w fabryce. Być może czeka ona na uruchomienie w kolejnym modelu. Autor powinien zdawać sobie sprawę także z tego, iż nierzadko producenci wypuszczają na rynek kilka wersji jakiegoś sprzętu, którego możliwości uzależnione są tylko od wersji oprogramowania, które albo włączy albo nie pewne funkcje sprzętu. Model z poblokowanymi funkcjami zwykle jest tańszy (patrz: tablet Lenovo s8-50 i jego wersje).

 • Taedium Vitae

  Chcieliście bezramkowości to w czym problem? Chyba logiczne że taka konstrukcja jest jak porcelana;) to samo tyczy się s9/s9+ ot filozofia.

 • Afam

  „Nawet przypadkowy upadek ze stołu może skończyć się tragicznie. Moim zdaniem bezprzewodowe ładowanie nie jest argumentem, który wygrywa z odpornością”

  Przecież ten telefon nawet nie ma bezprzewodowego ładowania…


reklama