, Huawei Newsy Smartfony

Najlepszy z najlepszych. Huawei Mate RS Porsche z 512 GB pamięci

Fot. GadgetMatch

Fot. GadgetMatch

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ed

  Każdy mierzy swoją miarą. Jak kogoś stać na nowe porsche, to wydatku na taki telefon nie odczuje. Zapewne też nie będzie porównywał parametrów z xiaomi tylko po prostu kupi jak mu się spodoba. Być może po powrocie do domu stwierdzi, że jednak mu się nie podoba i da synowi… Rynek towarów luksusowych to nie walka między lidlem a biedronką o to kto ma tańszą kiełbasę na święta w promocji.

  • Christian Potaczała

   To nie chodzi o towary luksusowe tylko o zwykły zdrowy rozsadek. Nikt
   Nie stałby się bogaty gdyby trwonił pieniądze na towary, które nie wartaja swojej ceny. Nawet patrząc na dzisiejszy rynek to ten Huawei nie warta 3 kafli, a patrząc na realne wartosci o wartości to 2k zł maksymalnie i to i tak za dużo.

   P.S.
   Ja kupię Xiaomi bo mi się właśnie podoba, ale gdyby rzucili cenę rzędu 3k zł lub więcej to i Xiaomi olalbym z góry na dół. Wolałbym oddać jakiejs organizacji wspomagającej ubogie dzieci kasę która mi zostanie po kupnie, zamiast za coś przeplacac i napychać portfel tym, którzy i tak mają o wiele za dużo. Może gdyby każdy tak myślał to świat byłby chociaż odrobinę lepszy.

 • Maciej Kopiński

  6000zl za Huawei obłęd…
  Co ciekawe byłem oglądać wczoraj s9+ i gość na stanowisku samsunga sam przyznal że jeśli mam s8+ to kupienie s9+ to wyrzucenie hajsu błoto bo różnicy praktycznie żadnej zamiast rozplywac się nad nowym modelem powiedzial co myśli 😀 pozdrawiam Pana ze stoiska Samsunga jednego z marketów w Krakowie 🙂

  • Christian Potaczała

   I tak znajdzie się ogrom osób, które wydadzą tyle na telefon. Niektórzy będą głodowac, żeby tylko móc kupić coś takiego. A ja nawet jakby mnie było stać to nie kupiłbym smartfona za takie pieniądze. Czekam na Xiaomi Mi Mix 2s, a po zakupie liczę na kilka lat użytkowania bo tak jak powiedziałeś nie ma sensu co rok zmieniać smartfony, skoro jedyną różnicę jaka między nimi odczuwasz jest coraz wyższa cena.


reklama