, Huawei Newsy Telefony

Znamy specyfikację Huawei P20 Pro. Wydajnościowa „bestia”?

8

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • SSJ

  Też o tym od razu pomyślałem, te mikrony będą śmiesznie małe a zdjęcia w gorszych warunkach oświetleniowych to będzie dramat. Patrząc na bryłę urządzenia to nic większego jak 1/2.3 tam nie siedzi, nawet Sony zmądrzało i zmniejszyło do 19 liczbę megapixeli dla matrycy tej wielkości a to o czym świadczy. Ja zakładam, że a) naczytali się lamentów od nokiarzy, że chcą telefon z Pureview 41mpx (tylko,nie sprawdzili jakiej wielkości fizycznej była matryca w tych nokiach) b) może to zwiastować nadejście cameraphone’a od Nokii w tym roku właśnie z podobną liczbą megapixeli (pytanie czy z technologią Pureview bo patenty dalej ma chyba majkroszit) a wtedy hujałej się pochwali, że miał ‚taki aparat’ już dobre pół roku temu. Co do optymalnych 12mpx to czuje, że właściciele Galaxy S6 czy Note’a 4 się z tym nie zgodzą bo przed oczami miałem wiele komentarzy mówiących, że po co im lepsze low light perfromance jak zdjęcia za dnia im się bardziej podobały z S6 niż S7/S8(w końcu dodatkowe 4 miliony pixeli). Dla mnie też 16 wydaje się najbardziej optymalne, aczkolwiek taki Pixel2 czy Samsung S9 plus to genialne fotosmartfony które wykrzesały z 12 mpx na tak małych matrycach ile się tylko dało i efekt jest super.(choć mi się marzy 16 mpx i większa matryca, ale to pewnie z czasem będzie bo muszą iść stopniową ewolucją przy tak wolnym postępie technologicznym jaki panuje obecnie)

  • Siekierka

   To ostatnio trafiłem na taksówkarza-buraka z Note8 i jako drugi telefon S5 (a pierwszy posiadam, drugi wcześniej użytkowałem), który się ze mną wykłócał że sobie porównywał i S5 ma lepszy bo 16 megapixeli a ten ma 12.

   • SSJ

    Co złotówa to złotówa, oni wiedzą najlepiej 😀 a też tak z ciekawości wbiłem sobie przed chwilą na Flickr poobczajać fotki z S5 zrobione za dnia w dobrych warunkach oświetleniowych i damn, jak na ponad 4 letni telefon to jakość zdjęć jest naprawdę wysoka. Skoro w S6 dodatkowo polepszyli światłosiłę z 2.2 na przyzwoite 1.9 zostając przy 16 mpx to rzeczywiście te subiektywne wrażenia ludzi co do lekkiej przewagi jakości zdjęć z S6 vs S7/8 mogą być prawidłowe.

 • http://nessip.vti.com.pl nessip

  z tą ceną – o ile będzie taka faktycznie to nie wróżę sukcesu. Przynajmniej nie na polskim rynku.

  • Maritimeeng

   Na żadnym rynku…
   Ciekawe jak szybko będzie taniał ?

   • Kamil Kolontaj

    Jak LG G6 to biorę za pół roku od premiery 😀

   • abradabbb

    tak samo jak mate pro.

 • Robertor

  „(…) na górze znalazło się wycięcie z matrycą aparatu frontowego i czujnikiem światła.” – hmm, powiedział bym, że widzę obiektyw aparatu a jest raczej niewidoczna.
  Liczyłem, że zamiast aparatu cz-b będzie szerokokątny.
  Cena za wysoka.


reklama