, HTC Newsy Smartfony

Google pomogło tylko na chwilę. W HTC znowu źle się dzieje

HTC U11 / fot. gsmManiaK

HTC U11 / fot. gsmManiaK


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • xxxx

  Od x czasu piszecie że gorzej z HTC już być nie może. A tu co roku gorzej. A HTC na przekór wszystkim prawidłowościom dalej żyje.

 • Parrot Max

  Też mam podobne zdanie. Cenią się podobnie jak LG a nie oferują niczego specjalnego.

  • haVoc vulTure

   Oferuja swietny dzwiek, super aparat i dobrze zoptymalizowany system z szybkimi aktualizacjami.

   • Żytomir Borowski

    Właśnie. Dokładnie tak. 👍

 • xtrampekx

  Moim zdaniem problem HTC (przynajmniej w naszym kraju ) jest reklama i dostępność telefonów. Przychodząc do sklepów typu Media markt, Euro AGD nie zobaczymy żadnego HTC tylko iPhony, samsung ,huaweie , nokie itp. U operatorów to samo. Marka HTC nie jest rozpoznawalną przez młodych ludzi a starsi o niej zapomnieli bo jej nie widzą ani w sklepie ani u operatorów o telewizji nie wspomnę. Ja osobiście korzystam z HTC 10 a przygodę z HTC zacząłem z modelem Hero. Uważam że 10 to bardzo dobry telefon i nie ma się do czego przyczepić ale nie o nim w naszym kraju nie słyszał bo go praktycznie nie było!
  Następny powód to zbyt mało telefonów np: samsung ma serię J trzy modele, A też trzy modele no i S dwa modele o o innych nie wspomnę. Dla każdego coś dobrego. U mnie w pracy wszyscy mają samsungi nie dlatego że lubią te firmę ale dlatego że operatorzy gsm nam je wciskają i są obecne wszędzie.

 • Hubi75

  HTC U11+ jest spozycjonowane cenowo bardzo rozsądnie.
  3000 PLN za tak świetny smartfon dobrze świadczy o firmie.

 • jotek44

  Miejsce dla HTC ciągle jest, bo firma nadal je zachowuje. Problem tylko jak długo jest w stanie je utrzymać ! Trudno znaleźć racjonalne wyjaśnienie przyczyn postępującej zapaści. Robią nadal dobre a niektóre nawet bardzo dobre smartfony. Mam na ten temat własną teorię. Zauważyłem niechęć klientów do urządzeń oznaczonych logotypem opartym na skrótach literowych : HTC, LG, ZTE itp. Nazwy w formie wyrazu/wyrażenia jak Apple, Samsung, Nokia, Huawei, Xiaomi, Sony przyciągają większą uwagę. Są mniej anonimowe a przez to bardziej rozpoznawalne, znajome, wzrokowo milsze.

  • Konrad Bartnik

   To jest całkiem ciekawa teoria. Myślę, że faktycznie możesz mieć rację. HTC nie jest firmą, która zalewała rynek tanimi smartfonami i przez to brzmi bardziej egzotycznie niż nawet Xiaomi czy Huawei.

 • Nazir

  A jak ma być dobrze jak ceny za HTC z kosmosu i żadnej oferty z sensem
  ps.
  Wypuszczają u11 life a ekran 5 cali z poprzedniej dekady
  Na takich kontach również LG płynie na dno od 2 lat aż zatoną jak Lumia


reklama