, Google HTC Newsy

Google przejmuje część HTC. Tajwańczycy sporo zarobili, ale czy wykorzystają tę szansę?

Szefowa HTC Cher Wang i szef zespołu Pixel Rick Osterloh / Fot. HTC

Szefowa HTC Cher Wang i szef zespołu Pixel Rick Osterloh / Fot. HTC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • JKDelaney

  akurat U11 był najrozsądniej wycenionym flagowcem HTC od dawna (w szczególności w porównaniu do S8 czy G6). Natomiast średnia półka jest faktycznie zdecydowanie za droga.

  • tomikitwo

   U11 to naprawdę świetny i niedoceniony smartfon. Jak zwykle siedzi sobie w cieniu najnowszego Galaxy S8, a szkoda. HTC trochę nierozsądnie postąpiło z stawiając na klasyczny wygląd skoro wiadomo było, że hitem tego roku będą minimalne ramki. Poza tym U11 mógłby być trochę lepiej wyceniony, wtedy HTC by przyciągnęło większą uwagę, a tak to jak ktoś miał 3 klocki na telefon to sięgał bez namysłu po S8.

   • JKDelaney

    U11 był do kupienia na stronie HTC za 2950 zaraz po premierze (wystarczyło podać maila w celu zapisu do klubu HTC i dostawało się zniżkę od regularnej ceny 3200). Myślę, że była to adekwatna cena w szczególności że S8 startował od 3500, S8+ od 4000 a LG G6 z zeszłorocznym procesorem zdaje się że kosztował na starcie 3250.

    • tomikitwo

     Ja za swojego zapłaciłem 2 miesiące temu 1900 zł i nie żałuję ani złotówki, nowy, oczywiście nie w oficjalnej dystrybucji. Porównywalem z s8 kolegi i u11 jest dużo bardziej responsywnym telefonem co mnie cieszy.

 • regoat

  Czyli poprostu google zainwestowało w HTC, pomyslowo .

 • JKDelaney

  Spodziewałem się najgorszego a tak szczerze to świetna wiadomość i najlepszy scenariusz jaki mógł się potoczyć. Pytanie na ile ten miliard $ wystarczy. LG to chyba w niecały rok tyle straciło na dziale mobilnym przez katastrofe z G5.

 • 0001

  A wystarczyło kilka lat temu jak pisałem wtedy, by ….. htc dało fona z parametrami ciut większymi od konkurencji (teraz dać topowe), ramki małe, obiecać wsparcie 3 lata os, dać cenę o połowę niższą od flagowców „sama” …. to rozgłosić wszem i wobec i ….sukces murowany….biorę 2.
  ps. Czy teraz przy konkurencji z chin nie jest za późno ?!

  • regoat

   Cena opolowe mniejszą to trochę przesada , ale powinni się jakoś wyróżnić bo i tak nie zarabiają na swoich telefonach .mogli by dać coś więcej niż inni

   • 0001

    Za s8 chcieli 3,5tys.zł, więc połowa to też nie mało. Xiaomi ma znacznie tańsze i bardzo dobre smartfony i jakoś idzie im bardzo dobrze… można , można.
    Ps. Jeśli popełnią ten sam błąd co LG przy modelu G6 z ceną, to są totalnie bezmyślni jak jest do tej pory.


reklama