, Android Lenovo Telefony Testy

Test Lenovo K6. Dobrze leży w dłoni i długo trzyma na baterii

Lenovo K6 / fot. gsmManiaK.pl

Lenovo K6 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • małgosia

  telefon jest tak prosty w obsłudze i poręczny że aż kupiłam go mojej babci i jest bardzo zadowolona, głównie dlatego że wystraczy ładować tel raz na 3/4 dni 🙂

 • hsmnyyy

  Mam ten telefon od paru dni i nie mogę w nim skonfigurować połączenia LTE, mimo że w innych telefonach w ogóle z tym problemu nie mam. Karta jest z T-Mobile. Jakieś porady co zrobić żeby w końcu to LTE było? Pomocy

 • http://gravatar.com/krzysztofsf krzysztofsf

  Przy testach przydalby sie jeszcze jeden wspolczynnik, a mianowicie cena/jakość podawany w skali 1-10, najlepiej dodany do juz istniejących ocen przedstawianych graficznie.

  Warto byloby tez w podobny sposob przedstawic miejsce klasy sprzetu na skali numerycznej i graficznej od 1-10 gdzie 1 oznacza „cegle” a 10 model najwyzszej klasy premium.

  Wtedy widzac budzetowca na poziomie klasy 5 ale ze stosunkiem cena/jakosc 9 mozna bardziej swiadomie odniesc sie do porownania go z innym sprzetem, ktory jest oceniony na klase 7 ale cena/jakosc ma 6.

 • Tenbiurowiec

  „irytuje mnie problem w postaci nieostrego drugiego planu”
  Jedni montują po dwa aparaty, w celu rozmycia tła, a autor tego testu, ma to za wadę.

 • just4fun

  Czy macie w planach test Axon 7? Widzialem tylko test mini, co z normalna wersja?
  dziekuje

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Mamy w planach. 🙂

 • Bodzio

  Przyciski pod ekranem to wada ???
  Ja jak szukam smartfona to pierwsze na co patrze to na przyciski pod ekranem !!! innych nie chce ! Nie trawie ekranowych, ktore pomniejszają obszar widoczny ekranu ….

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Sam mam przyciski pod ekranem w swoim smartfonie, ale w przypadku testowanego Lenovo K6 zaliczyć można je do wad. Zajmują sporo miejsca, przez co bryła telefon jest większa. Nie twierdzę, że jest ogromny — po prostu z ekranowymi byłby ładniejszy.

   • nick

    Łudzi się Pan że gdyby telefon miał przyciski ekranowe to producent zmniejszył by wielkość dolnej ramki? Nie, nic takiego nie miałoby miejsca.

    • Producent

     Nie zmniejszyłbym wielkości dolnej ramki, proszę się nie łudzić! Nic takiego nei miałoby miejsca – tako rzecze nick, więc nie ma dyskusji!

 • Kuba

  Nie aż tak jak ten test, a właściwie tego nie można nawet testem nazwać. 4 dni? Telefon zdążył się choć dwa razy rozładować. Coś takiego to można równie dobrze napisać po tym jak się zobaczy telefon w sklepie. Jak w tak, krótkim czasie można wyłapać jakiekolwiek błędy np. w oprogramowaniu, tłumaczeniu, wydajności. Jak można wypróbować dobrze aparat czy to jak się telefon sprawuje przy dużej ilości grania czy podczas dużego obciążenia, ile procent traci gdy słucha się muzyki, jak się ogląda filmu. Na to trzeba czasu, a nie 4 dni, a właściwie pewnie max dwóch bo jeszcze trzeba było zrobić pewnie testy i pisanie też trochę zajęło
  To kpina z czytelników. Ale czego się spodziewać po Pawle ,,Snapsragonie” Gajkowskim

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Bez przesady. Tyle dni spokojnie wystarczyło na sprawdzenie wszystkiego, co było istotne. Jeżeli masz telefon cały czas przy sobie i korzystasz z niego w każdej wolnej chwili, to uwierz mi, że można wyłapać wszystkie wady oraz zalety.

   P.S. Telefon jeszcze u mnie trochę będzie, a zatem jeżeli masz jakieś konkretne pytania, to pytaj. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.


reklama