, Android ASUS Telefony Testy

Test ASUS ZenFone 3 Max (ZC520TL). Ładny smartfon z dobrą baterią

ASUS ZenFone 3 Max (ZC520TL) / fot. gsmManiaK.pl

ASUS ZenFone 3 Max (ZC520TL) / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Magda

  Mam nietypowe pytanie. Kilka dni temu kupiłam opisywany telefon. Okazuje się, ze niestety zoom zarówno w aparacie jak i kamerze działa skokowo, zero płynności. W sklepie usłyszałam: ten model tak ma. Czy faktycznie? Jakość nagrania jest przez to naprawdę słaba. Czy ktoś jeszcze miał taki problem?

 • zegar

  Bardzo śliska aluminiowa obudowa po prostu bez etui nie da się go używać bo któregoś pięknego dnia wyślizgnie się z rąk. Badziewny wystający ekran, spadł mi z sofy wysokość ok 0.5m w pancernym etui i naklejonym szkłem mimo to pękł na samym rogu. Uwaga na cwanych sprzedawców z media expert, zamawiałem telefon z 3G RAM a dostałem 2G. Po całym dniu używania wymaga restartu ponieważ sam się wycisza. Po za tym bateria trzyma rewelacyjnie.

 • Radzio

  Zenfone 3 Max byłby ciekawszy gdybyśmy otrzymali lepszy wariant ze Snapdragonem 430. W cenie 899 zł wersja z Mediatekiem nie ma jak konkurować z Redmi 3s 3/32 w tej samej kwocie. Jeżeli cena spadnie o 200 lub 300 zł – owszem, smartfonik będzie spoko. 899 zł to nieco za dużo i model ten „gubi się” wśród konkurencji, szczególnie zamawianej z Chin.

  • Edi

   Przegrywa przede wszystkim z Lenovo K6 Power i Nokia 5.

 • Ja

  Test robiony w Szczecinie? Wszędzie poznam ten mostek porwadzący do Parku Kasprowicza 🙂

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Naturalnie. 🙂

 • Ambasador marki Samsung

  Dobra bateria to podstawa ale i tak zdarzają się przypadki, że brakuje nam energii 😉 Jeżeli jesteśmy na mieście to warto mieć ze sobą power banka. Natomiast jeżeli mamy telefon z modułem szybkiego ładowania taki jak Samsung Galaxy S7 możemy również mieć przy sobie ładowarkę, bo już 10min ładowania starczy nam na kolejne kilka godzin korzystania z naszego urządzenia 😉


reklama