, Huawei MediaTek Newsy Qualcomm

Huawei stawia na wydajne GPU, a Qualcomm wraca do ośmiu rdzeni

Huawei-HiSilicon-Kirin

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Matticzek

  Jak chcą zostawać w tyle to niech dadzą cenę adekwatną do możliwości, a nie z kosmosu. Tylko xiaomi i oneplus (najpopularniejsze) mają dobrze wycenione telefony. Ciekawe czemu…

 • Marek

  Za rok (bo wtedy ten Kirin zadebiutuje) ośmiojajeczne T880 będzie już słabym układem, nie wspominając tego, że T880 zostanie zastąpiony przez układ Virmir

 • Gosc

  Niech Qualcolmm nie oszczędza bo podobno Surface Phone ma mieć tego Snapdragona 830 i 8GB RAM a jak wiemy z oferty pracy jaką MS zamieścił w lutym i przecieków to programy win32 będzie się dało odpalić pod ARM i 8 rdzeni to w sam raz dla SP.

  Z drugiej strony Androidowi już chyba mocy nie potrzeba a VR w telefonie to tylko narazie zabawka w porównaniu z HTC Vive czy Oculus Rift.

 • FireFrost

  Po co brać coś słabszego, skoro można mieć w podobnych pieniądzach większą wydajność? Słabo Huawei, oj słabo!

 • http://00ff00.pl adamo1139

  Toć to analityk. Niby skąd ma mieć te dane, jak nie z dupy? W 10nm też nie wierzę. Ten model miałby się pojawić za rok, a 10nm Samsunga ma wejść do produkcji za jakieś 2 lata. Huawei chyba korzysta z TSMC, czyli zapewne za 3 lata będzie tam proces 10nm. Huawei jedynie projektuje procesory, podobnie jak Intel, Apple, AMD, Nvidia i Qualcomm. Są one produkowane w Global Foundries, Samsungu lub TSMC.


reklama