, Android Apple Huawei iOS Microsoft Newsy Samsung Telefony Windows 10 Windows Phone

Statystyki sprzedaży smartfonów w 3Q 2015 roku

fot. TechStage, Flickr, CC

fot. TechStage, Flickr, CC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • benza

  Ja mam nadzieję, że te wszystkie kur….ki, które mnie już w tym roku na dobre postanowiły ubezwlasnowolnic zamykając mi dostęp swobodny do baterii i w niektórych przypadkach zabierajac sloty SD padna na amen na zbity pysk i życzę im tego z całego serca! STOP UNIBODY – STOP KU……STWU!!! Ciekawe kiedy ostatni ludzie z LG wstapia do tego ku…..stwa niebieskiego co zwiastuje nam nijaki model „zero” – nazwa niezwykle trafna, gdyż jakieś unibody to po prostu zwykle zero! Gdzieś wyczytałem, że g5 mam byc wykonany z szlachetniejszych materialow:))) Różni producenci robią robią różne telefony ze szkła, skory a drewnopodobne klapki też widuje. No to może wreszcie taka oryginalna obudowa typu unibody z gówna? Będzie można rozgrzebac ja bez jakiś toolshitow i wyjąć sobie swobodnie baterie, by ją po 9 miesiącach ostrego katowania po prostu wymienić lub nie – jak kto woli, ma ten wybór i przede wszystkim możliwość decydowania za siebie. LG błagam – nie ta droga i dajcie te „volume rockery i Power Buttony” znów na boczną krawędź to będzie istna zacna bestia. Dla pozbawionych jakichkolwiek zasad, lubiących być ubezwlasnowolnionymi konsumentami, a nie brak takich można przecież dalej robić obudowy z pozaginanych sklejonych tafli szkła, to nie będą musieli glowkowac tyle nad argumentami za niewymienna bateria w tel czy laptopie dla tych, którzy chcą mieć jeszcze komfort własnych decyzji, gdyż mają jakies swoje zdanie i wiedza, że proceder zamykania w tym roku jeszcze nagle mniejszych ogniw w obudowach szczelnie zaklejonych to nic innego, jak maksymalizacja kapitału i zysku koncernu, dla którego liczy się ilość sprzedanych produktow na kwartał, a nie to, by szanować i respektować wolę klienta!

 • bb

  Po prostu lumie wiecej wytrzymija system jest aktualizowany I nie trzeba sztucznie rok w rok kupowac nowych modeli.

 • FireFrost

  W tym roku coś plastikowe będą te flagowce MS. Oj cienko to wygląda. Upadek z 3 na 1.7% wskazuje na gigantyczne tempo kurczenia się udziałów rynkowych. A to oznacza, że MS ma bardzo niewiele czasu na powalczenie z konkurencją, bo jeśli nie odwrócą tej tendencji teraz, to już nje będzie czego zbierać z tego całego windowsa

 • Wania

  Miałem Lumie 925 i to był świetny sprzęt…jednak go sprzedałem, bo mam wrażenie, że ten system „umiera”. Już dwa razy zostałem tak wykiwany (Symbian i MeeGo) więc trzeci raz już się nie dam! ( choć Nokia N9 do dzisiaj u mnie jest, na pamiątke dla potomnych by podziwiali najlepszy system jaki był).

  • Linek

   Najlepszy?
   Zaraz po BB10.2.1OS, to zgoda, a na 3cim 10.3.2. 🙂

 • slowikrwr

  Może chcą zrobić jak z one drive. Rozdać wszystkim miejsce żeby uzależnić od chmury a potem zabrać. Może dadzą wszystko na andruta a potem zabiorą ściągając użytkowników do własnych słuchawek i systemu. 😀

 • blik

  Widzę,że autor tego tekstu jest chyba nastawiony anty do systemu Windows.Czemu kolega nic nie wspomni na temat systemu Blackbery .Patrząc na to że faktycznie prawie 100% telefonów pochodzi od Microsoft a na androida firm jest mniejszych lub większych jest kilkadziesiąt to nie ma katastrofy pomijając fakt od kiedy dany system jest na rynku a od kiedy android.Nawet Apple też które jest zdecydowanie na rynku dłużej niż windows aż takich świetnych wyników nie ma.Poczekajmy ze dwa lata i wtedy można pisać zestawienia.

  • MHM

   Niektórzy nie wierzą w cuda. Oni na nich polegają 🙂
   Przesiadłem się z Androida na WP, bo chciałem poznać coś nowego. Po cichu liczyłem, że aplikacje do WP się poprawią (jakościowo i ilościowo). Niestety, ale przez rok posiadania WP widzę, że sytuacja się pogarsza. Jakoś nie wierzę, aby WM10 dużo zmieniło.

   • michalw

    Zgadzam się. Chciałem dać szansę WP, cenię za pomysł i wyglądało to obiecująco

  • Linek

   Prosty, choć smutny powód.
   MS ma tylko windę, więc upadek os rzutuje na całość.
   BB ma BB10(na pewno będą jeszcze poprawki, jak z rozwojem nie wiadomo… 🙁 ), lecz ma też wyprzedanego wszędzie, gdzie był dostępny, Priva z androidem.
   Upadek(prawie pewny niestety) BB10 nie rzutuje na całość, więc jest mniejszym problemem. Prościzna. Oby Vienna też im wyszła, a może jeszcze tchną nowego ducha z tej kasy w 10kę…

 • qwerty

  Jak wp ma się rozwijać skoro nie ma zadnych nowych urządzeń? Mam nada l920 i zmiana na l930 nie miała sensu bo to dużo gorsze urządzenie. A ile miesięcy można czekać na flagowca z wp10? Nie dziwie się że udziały są żałosne, sam zastanawiam się nad lg g4, skoro l950xl nie widać…

 • Arrczi

  Microsoft ma programistów i odpowiednie zaplecze.
  Dlaczego nie pisze apek na swój system?!?
  Może warto zapytać odział MS w Polsce.

 • Tomi

  Szkoda, bo sam mam L920 i powiem szczerze, że telefon nie do zajechania, mega odporny na upadki, no i ten OS, który po 2 latach działa jak na początku. Mam nadzieję, że to się zmieni.


reklama