, Microsoft Newsy Telefony Windows Phone

Światowe rynki nie chcą Lumii. Czyżby zbliżał się koniec?

Microsoft Lumia 550_2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://plus.google.com/108625082785288644078 Bartosz Mróz

  Ja uważam że rok temu kiedy Miałem Lumię 520’tkę to myślałem że będzie to kolejne nie wiadomo co… Ale okazało się że na obecność Aplikacji „Lumia Camera” („Zmiana czasu migawki” to już największa zaleta. [Atut każdego fotografa] – Pokażcie mi jakie aplikacje mają taką funkcję na androsyfie chyba żebym musiał jeszcze dopłacić żeby mieć odblokowane…) zagościła u mnie prędzej niż przy „lgcamera” (Tylko zmiana na 20Mbit przy S7580 oraz na ISO 50 wydała się dobra – nic poza tym. Tak,tak to z darmowej wersji wraz z Reklamami które nikt normalny nie lubi.)
  A jeśli chodzi o olewanie to już wina snobizmu konsumpcyjnego. (Niektórzy nie wiedzą że Automatyzacja doprowadza do wtrącania praktyk doświadczalnych.)
  Poza tym już wolę zdecydować na Lumię 640 [Gorilla Glass 3 oraz Matryca BSI] niż na byle jakiego typu „Galaxy Core prime” który jest odpowiednikiem Trend plus.
  Czyli widać że Niektóre Lumie z Nagrywaniem HD potrafią naprawdę nieźle nagrywać z prawdziwego ziarna niektóre ptaki – Nie zaś w Androidach w pikselach które nawet nie widać nawet wcale. [Chyba że w bezstratnych ale to wątpie.]
  Android? Akurat tylko w Froyo/Gingerbread są lepsze,Ice Cream Sandwich oraz Jelly Bean jeszcze ujdą ale KitKat oraz Lollipop to już Morfologia [Obecność blokad.] Tak więc tylko Windows 10 Mobile wydaje się rozsądniejsze. Nie jestem ani fanbojem ani hejterem. (Jestem neutralnym liberałem i wiem co mówię.)
  Nie dotrzymanie słowa to tylko teoria a nie praktyka – tak dla dobrej rady.
  Więc jeśli naprawdę na Lumii 640 będzie USB-OTG z Aktualizacji [Chociaż w praktyce to nawet Lumie 520 posiadają taką możliwość – qualcomm.com/products/snapdragon/processors/s4-s1 ] to już nie ma nic lepszego w takiej cenie. czyli „Nic,tylko brać.” – Po prostu odpowiednik „Galaxy SII” z tym że bez modyfikacji ale bez ścinania i ściemniania.
  Dla mnie na Instagram jest rozwiązanie „6tag” (Wykorzystywane wg. Oficjalnego źrodła) – Kłopot jest z Snapem ale wolę przejść po prywatnych knajpach niż wchodzić na snapy.
  To już narazie tyle z mojej strony.

 • Robin

  Najpierw musicie zrozumieć na czyn biznes polega… nie chodzi o aktualizację. Przecież WP walczy o miejsce wśród gimbazy bo przecież nikt świadomy nie kupii WP. Ten produkt nie jest na topie a to wystarczy w dzisiejszym świecie. Do tego ich telefony nie są atrakcyjne. Tylko Srazir kupuje telefon z myślą jak zmienia się kafelki po następnej aktualizacji

 • Robert

  Na pewno nie będzie to dla MS decyzja łatwa, ale moim zdaniem uśmiercenie mobilnego Windowsa to kwestia maksymalnie 12 miesięcy.

 • gość

  Ten Surface musiałby pożreć Iphona na przystawkę, żeby Microsoft odbił się od dna. Ich telefon musiałby mieć wszystkie wodotryski, które mają obecne smartfony i jeszcze więcej, coś nieprzewidywalnego, co by zaskoczyło nie samych konsumentów, ale i konkurencję. Lumia 950 oraz 950 XL to strasznie siermiężne sprzęty. Sytuacji nie ratuje nawet czytnik kart SD skoro telefon ma tylko 32 GB pamięci. Nie wszystkie aplikacje dadzą się zainstalować na karcie. Kiedy pęknie granica 1TB w telefonie? Jest to możliwe i to dziś.

 • winlag

  na wpword kafelkomaniacy tłumaczą spadek sprzedaży oczekiwaniem na lumie 950.fajnie że tak wierzą w to co sami wymyślą…

 • Alex

  *wp miało być, nie wprowadzenie

 • Alex

  Tak,tak,chcieli.
  I teraz na bank kupią. Normalnie jak S6 będą się kupować nowe Lumie
  Pora w końcu pogodzić się z faktem, że Wprowadzenie wkrótce umrze,bo udział na rynku wiecznie jest i będzie żaden.

 • tusipusi@gmail.com

  ależ paplacie, mała sprzedaż może wynikać z tego że premiera nowości już za pasem, nie kupują bo chcą kupić nowe Lumie…

 • ohra

  Dajcie procek x86 np. mocny atom, wgrany drugi system czyli pełny win. 10 żeby po podpięciu monitora można było odpalić KAŻDY PROGRAM Z DUŻEJ WINDY i sukses w 100 % murowany. A nie jakaś popierdułka gdzie podpinając monitor mogę odpalić specjalnie spreparowanego offica, to mogę zrobić na każdym andku.

  • rdf

   Na andku nie ma Continuum, więc nie bardzo rozumiem co chciałeś przekazać chyba że Ci zwykły stremming wystarczy to spoko ale niestety tylko tobie.

   • https://plus.google.com/108625082785288644078 Bartosz Mróz

    Ale za to jest od tego HDMI/TV-Out (przykład: i9000 pod TV-Out oraz Wcześniejsze Xperie ze złączem Mini-HDMI) oraz USB-OTG… Nie potrzeba żadnego Continuum co jest to logicznie zbędne. (Minimalne wymagania dla minimalistów powsród Biura/Internetu: Android 2.2 – Radykalnie poleciłbym od 2.3 do 4.2 – zwyż to nie będę wspominał,bo to są ostatnie wersje które ja osobiście użytkuje potem Przejdę na Windows 10 mobile pod względem Aplikacji „Lumia Camera”.)

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Jak się olewa klientów vip kupujących flagowce i 1,5 roku zero ofert i brak aktualizacji dla Lumia1520 mimo że wsparcie miało być 36 m-cy to strzał w stopę i nic dziwnego że ludzie uciekają od platformy mobilnej MS i kupują znów iOS lub Android jak w moim przypadku w ostatnich 6m-c zakupiłem MediaPad X2 , Mate’7 i Zenfone’2 na sumę przeszło 4500 zł. a MS dostał figę z masłem

  Prestiż systemu i popularność buduje się na grupie docelowej vip i flagowce a nie budżetowy szmelc za 500 zł. który za rok trafi do kosza bo Kowalski dostanie za zeta już android u operatora sieci gsm

 • ra-vau

  Najwieksza beka z nabywcow tych ‚smarfonow’, bo istnieje taka grupa fanbojow, piszacych jak to ich lumie nie wymiataja… Chyba same siebie jak widac, system tak ograniczony jak wlasciciele telefonow z win na pokladzie 🙂

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   Problemem jest brak aktualizacji dla Lumia1520 i innych flagowców , 1,5 roku brak nowego smartfona dla vip a cena 3000 zł. za Lumia950XL to bzdura i ostatni kołek do trumny aby stracić tych co kupowali i zyski miał MS

   Popularność systemu i zyski buduje się na flagowcu i grupie klientów vip gotowych zapłacić więcej ale w zamian należy o nich dbać a nie olewać .
   Dziś MS nie dotrzymuje słowa i nie wywiązuje się z 36m-cy wsparcia dla Lumia
   Jednym słowem to nabywcy flagowców powinni dostać aktualizację do win10mobile jako pierwsi i nowe aplikacje a nie badziewie za 500 zł. które ledwo wyrabia na budżetowej specyfikacji

  • Dancap

   Nudy panie nudy 🙂 ale fajnie że gimnazjum ma wifi w szkołach 🙂

  • http://www.studiocircle.pl Kamil

   Korzystałeś z Win10Mobile? Owszem, Ósemka to ograniczony system, ale 10-tka już nie.

 • Michał Fotoarski

  Seria Lumia powstała za czasów Nokii, rozbudowała się o wiele urządzeń, weszła w świadomość klientów, przez co z Nokią jest dalej kojarzona.
  Microsoft ma cieszące się dużym uznaniem urządzenia z rodziny Surface, którę są w swojej klasie produktów topowe, dlatego w mojej opinii najbardziej topowy smartfon powinien być tzw Surface phonem. Jednym, jedynym urządzeniem wydawanym raz do roku, coś na wzór iPhona od Apple. Premium w czystej postaci, o wyśrubowanej specyfikacji(wliczając pojemną baterię) oraz unikatowe wsparcie softwarowe.
  Skoro tablety Surface zaczęły się sprzedawać i zarabiać, to gdyby pojawił się Surface phone, możliwe że i on zacząłby zyskiwać uznanie u użytkowników. MS się zmienia, stara się i mam wrażenia że od pewnego czasu bardziej niż reszta gigantów.
  Trzeci system na rynku jest potrzebny bo dwa pierwsze, a szczególnie jeden z nich jest hegemonem co na pewno nie jest niczym dobrym.
  Celowo nie napisałem o systemach z mniejszym udziałem, choć osobiście chciałbym większego udziału BB OS 10,

  • r

   Surface Phone jest w planach i ma zadebiutować w 2Q 2016r. Oczywiście jak się pewnie domyślasz specyfikacja będzie nie ziemska i na 100% będzie pełny Windows z bezprzewodowym przesyłaniem obrazu.


reklama