, Newsy Samsung Telefony

Samsung chce zaprezentować nową linię smartfonów. Bałaganu w portfolio ciąg dalszy

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  dlaczeto balagan. Wszystko poukladane. Maja: S, Note, A, E i J teraz bedzie i O. Jest lepiej niz poprzedno

 • ert

  Czekam na telefon Samsung Galaxy Grand Core Neo Plus Mini Edge Duos LTE. Oczywiście w trzech wersjach, z różnym rodzajem wielkości wyświetlacza G3, G5 i G7.

  Proszę o wasze propozycje jaką najdłuższą nazwę mógłby zastosować Samsung w swoim telefonie 😉

 • jotek44

  Brakuje flagowców klasy premium z bardzo pojemnymi WYMIENNYMI bateriami,slotami na karty microSD, bez bajeranckich pleckòw z metalu, szkła czy skóry, za to w akceptowalnej cenie ok.2500 zł. Takich urządzeń brakuje w portfolio Samsunga, LG, Sony. Tę lukę wykorzystuje właśnie chińska konkurencja i tym w końcu pokona dotychczasowych gigantów. Aż dziw bierze, że decydenci Samsunga są tak krótkowzroczni i nie widzą potrzeby wprowadzenia takiego segmentu. Nie w luksusowych materiałach tkwi zachęta a w dobrej specyfikacji i funkcjonalności za rozsądną cenę. To jest sposób na podwojenie sprzedaży i zysków. Na flagowce za 3500-4000 zł w dodatku z mankamentami nigdy nie będzie wielkiego popytu (casus Appla to zupełnie inne zjawisko).

 • Andrzej

  Chyba chodzi o Samsunga O7 a nie 07 (zero siedem) 🙂

 • Anonimowa

  Mogliby zająć się wkładaniem dobrych bebechów w coś lepszego niż plastik i sprzedawaniem tego za cenę, która nie byłaby z kosmosu, a nie wymyślają.

  • nick

   Taa, a na czym zarabiać? Masz A7 – dobre bebechy w metalu, a jakoś hitem nie jest.

 • jotek44

  Samsung zaczyna się miotać od ściany do ściany, bo zyski spadają. Nie mogąc wymyslić nic mądrzejszego zaczął podnosić ceny do absurdalnych pułapów oraz množyć serie i modele.

 • DaVinci

  Może to być coś ciekawego. Skoro Samsung tak zepsuł ostatnim modelem serię Note to mam nadzieję, że tym razem pokaże na co go stać. W końcu dwa ostatnie średniaki ( J5 i J7) wyszły całkiem dobrze.


reklama