REKLAMA TP
piątek, 5 lutego 2021, Grzegorz Szczypa

I już wiadomo, dlaczego Google ich przejęło – test Fitbit Versa 3!

Fitbit metryki zdrowotne (12)

0 odpowiedzi na “Fitbit metryki zdrowotne (12)”

 1. Mariusz pisze:

  Świetne czasy chce zapewnić nam Google. Zbieranie danych medycznych.. Masakra. Podziały ludzi, wykluczenia że względu na zdrowie. Zaczyna się.
  http://posp…edycznych/

 2. JohnyB pisze:

  szkoda,że kwestia bardzo istotna, czyli te dodatkowe aplikacje,które można zainstalować,została całkowicie pominięta w recenzji.
  Zastanawiam się też nad tym pomiarem nocnym SpO2 i temp, pulsoksumetru w specyfikacji nie ma (miał ją fitbit2), więc jak?

 3. Le2020 pisze:

  Przedstawianie zegarka wylacznie jako narzedzia sport/health? Ok. Moze byc. Ale dla mnie jest to przede wszystkim genialne przedluzenie telefonu w pracy. Dyskretne powiadomienia, pisanie krotkich maili, sms bez moszenia telefonu, awaryjne odebranie polaczenia… wszystko super. A co najwazniejsze bez noszenia telefonu jak firma jest pokryta wifi. Bez pradozernego esim. Niestety 100% tych fukcji daja tylko modele Apple i czesc modeli Samsung. Druga sprawa to design. Tzw. design apple w warunkach roboczych niszczy zegarek. Modele okragle z rantem sa duzo odporniejsze. Wszystko jest dla ludzi ale pominiecie w marketingu biznesu mnie zadziwia.

 4. Blondyna95 pisze:

  To jest część inwigilacji.


reklama