, Fitbit Testy Wearables

I już wiadomo, dlaczego Google ich przejęło – test Fitbit Versa 3!

Fitbit Versa 3 / fot. techManiaK

Fitbit Versa 3 / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://bit.ly/blondyna95 Blondyna95

  To jest część inwigilacji.

 • Le2020

  Przedstawianie zegarka wylacznie jako narzedzia sport/health? Ok. Moze byc. Ale dla mnie jest to przede wszystkim genialne przedluzenie telefonu w pracy. Dyskretne powiadomienia, pisanie krotkich maili, sms bez moszenia telefonu, awaryjne odebranie polaczenia… wszystko super. A co najwazniejsze bez noszenia telefonu jak firma jest pokryta wifi. Bez pradozernego esim. Niestety 100% tych fukcji daja tylko modele Apple i czesc modeli Samsung. Druga sprawa to design. Tzw. design apple w warunkach roboczych niszczy zegarek. Modele okragle z rantem sa duzo odporniejsze. Wszystko jest dla ludzi ale pominiecie w marketingu biznesu mnie zadziwia.

 • JohnyB

  szkoda,że kwestia bardzo istotna, czyli te dodatkowe aplikacje,które można zainstalować,została całkowicie pominięta w recenzji.
  Zastanawiam się też nad tym pomiarem nocnym SpO2 i temp, pulsoksumetru w specyfikacji nie ma (miał ją fitbit2), więc jak?

 • Mariusz

  Świetne czasy chce zapewnić nam Google. Zbieranie danych medycznych.. Masakra. Podziały ludzi, wykluczenia że względu na zdrowie. Zaczyna się.
  http://posp…edycznych/


reklama