, Huawei Newsy Telefony

Huawei Mate 40 Pro otrzyma najbardziej niezwykły aparat – mamy zdjęcie!

Huawei Mate 40 Pro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jan Kowalski

  Serio kształt „wyspy” wzbudza takie emocje?

 • wald.geek

  Widać też, że będzie to kawał luja. Może nawet 6,9″ jak S20 Ultra, oby nie…

  • Ron Mc Non

   A dlaczego nie?

   • wald.geek

    Większość ludzi raczej nie ma dłoni jak drwal. Telefon z mniejszą przekątna jest bardziej ergonomiczny, lepiej i pewniej się go trzyma, oraz łatwiej się obsługuje np. jedną ręką. Rozumiem, że są ludzie, którzy chcieliby taki „phablet”, ale jednak większość chciałaby trochę bardziej kompaktowe smartfony, tym bardziej, że teraz jest na to hype. Mialem okazję trzymać w ręce Galaxy S20 Ultra i pomimo, że jest to piękny telefon z pięknym ekranem, niestety nie jest dla mnie. Bardziej sobie cenię komfort użytkowania niż wizualne wrażenia.

    • emissary

     Nie pisz, ze większość chcialaby jedno czy drugie. Chyba, ze masz na to odpowiednie dane wynikające z przeprowadzonych badań. Nie powiem, że nie zauważa się ludzi, którzy chcą mniejsze urządzenie, ale nie pokusiłbym się o stwierdzenie, że są w większości.

     • wald.geek

      Wystarczy, że popytasz ludzi lub poczytasz komentarze w artykułach o nowych smartfonach, to dowiesz się, że jednak większość preferuje mniejsze ekrany 5,8″ lub 6″. A dowodem niech będzie np. nowe portfolio Apple. Iphone’y 12 będą sprzedawać się jak ciepłe bułeczki, szczególnie 12 mini, oraz 12 pro. Dlatego w tej kwestii stwierdziłem fakt. Drugi stwierdzony przeze mnie fakt, to to, że jednak większość ludzi ma mniejsze dłonie, niż jakieś wielkie łopaty, dowodem niech będzie to, że kobiety np. mają mniejsze dłonie od mężczyzn, a na każdego mężczyznę przypada 2 i pół kobiety, a dodatkowo spośród tylko mężczyzn, jakiś nieliczny odsetek ma dłonie tak duże, że spokojnie i komfortowo mogłoby używać smartfon z ekranem 6,9″. Na koniec tylko dodam, że napisałem przecież, iż rozumiem, że są ludzie, którzy będą zadowoleni z takich gabarytów. Na końcu jednak stwierdziłem, że jest to moja subiektywna opinia, gdyż to dla mnie cenniejszy jest komfort użytkowania od wyglądu urządzenia, a nie dla wszystkich.


reklama