, Oppo Testy Wearables

Piękny bez bestii: test Oppo Watch – zegarka, którym zapłacisz w sklepie!

Oppo Watch / fot. techManiaK

Oppo Watch / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kiantow Randa

  I przez przypadek szalenie przypomina inny znany zegarek. Chiny komunistyczne nie obowiązuje prawo patentowe, więc rżną ile wlezie.

 • bogymen

  Smartwatch, który nie jest w stanie wytrzymać choćby jednego pełnego dnia na baterii przy średnio intensywnym użytkowaniu jest bezużyteczny choćby oferował wszystkie możliwe funkcje. Klatkujący i wolny interfejs można wybaczyć, ale tak kiepskie działanie na baterii już nie. Kto właściwie kupuje takie zegarki, które trzeba podładowywać w ciągu dnia??

 • Łukasz Janiec

  Z taką baterią ten smartwatch jest bezużyteczny.

 • vonski

  Patrząc na baterie zegarek powinien się nazywać Oppo S10e 😉
  Z takim akumulatorem zegarek nie ma żadnego sensu.

  • Kamil Kolontaj

   Dlatego jest Smart. Smartphone a zwykły telefon to też różnica w długości działania.

   • bogymen

    Taki z niego smart, że nawet nie potrafi zarządzać odpowiednio energią w stanie uśpienia, tudzież w nocy…

    • Kamil Kolontaj

     Widocznie ma cos innego na głowie. 🙂

    • Kamil Kolontaj

     Widocznie ma cos innego na głowie. :-).

 • Kamil Kolontaj

  Spokojnie da radę wydłużyć czas działania. Wystarczy pobawić się trochę w opcjach programistycznych. W moim Skagenie Falster 2 z podstawowym funkcjami (wyłączony NFC,Wi-Fi, gesty oraz ciągły pomiar pulsu) z włączonym Alwyad on display od godzin 6:00 do 21:00 mam jeszcze 30% baterii. Dodam że sporo powiadomień dostaje.

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Czyli Skagen już dotarł – daj proszę znać jak wrażenia i jak wygląda na ręku! Pamiętam, że cena była okazyjna, gratuluję dobrego zakupu 🙂 Przydałoby się kilka słów o tym smartwatchu, bo w polskim necie cisza na jego temat.

   Co do Oppo: może masz rację, ale pisałem test z perspektywy osoby, która po to kupuje inteligenty zegarek, żeby z jego inteligencji w pełni korzystać, więc Wi-Fi było włączone non stop, puls również, NFC – pisałem dlaczego – i tak wyłączyłem.

   Z włączonym AoD (choć monochromatycznym!) bateria leci na łeb, więc używałem bez. Jakby nie patrzeć, Oppo to koszt 1000 zł, więc można co nieco od niego wymagać 😉

   Pozdrawiam!

   • Kamil Kolontaj

    Jeszcze kilka dni muszę z nim przesiedziec i dam znać. Jestem szczególnie w nim zadowolony z możliwości płacenia oraz z GPS który szybko łapie sygnał i ciekawie się używa map Google na nim. Co do testu z tym oppo to funkcje są podobne oprócz dzwonienia. Brak glosnika, tylko mikrofon. Jak już dzwonić z niego to trzeba mieć w uchu słuchawkę bluetooth. 🙂 Mimo snapa 2100 jest zaskakujaco szybki, jedynie dłużej wczytuje się sklep play.
    Dzięki, za tą cenę jaką zakupiłem a nawet 3x większą myślę że warto tyle wydać.

    • Michał Mihao

     Używam od miesiąca wersji WIFI. Ładowany dziś o 10:00 do pełna ma jeszcze 45%. (byłem głównie w domu, pod WIFI z około 1-godzinnym spacerem na zewnątrz) Włączone mam wszytko z wyjątkiem ciągłego monitorowania tętna (o dziwo Google Fit i tak prowadzi zapis nonstop) oraz always-on-display. Synchronizuję z telefonem tylko aplikacje, których używam. I tak to wygląda na co dzień, więc zegarek daje radę z deklarowanymi 16h przez producenta. Oczywiście przy intensywniejszej eksploatacji wytrzyma krócej (sklep Google, fitness, SOT itp.) Bez WIFI wytrzymał mi ostatnio 24h. Dodam, że ładuję jak osiągam 20 % akumulatora. W moim odczuciu, przy moich potrzebach zdaje egzamin. Kupiłem będąc sceptycznym i nastawionym na zwrot ze względu na zwiastowaną w recenzjach słabą baterię. Jeśli wytrzymuje dzień to dla mnie jest okej. Płatności zbliżeniowe – bez zarzutu. Tracking – trzeba włączyć GPS – inaczej fałszuje wyniki (apka HeyTap). Początkowo, po zakupie, na domyślnych ustawieniach z trudem dobijałem do 6h. Czekam na jesienną aktualizację WearOS licząc że jeszcze poprawi czas pracy na jednym ładowaniu.

     • Kamil Kolontaj

      To prawda początek po zakupie bateria znikała w oczach. Jeżeli chcesz jeszcze żeby dłużej działała bateria to ja mam w opcjach programistycznych wyłączone wszystkie skalę animacji. Sporo wydłuża czas. Dla mnie ta funkcja nic nie wznosiła a bez niej jest lepiej do tego Skagen wydajniej działa.

    • Michał Mihao

     PS. Jest głośnik i można prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym.
     Nie ma snapa 2100 tylko 3100. Przynajmniej ten w Europejskiej dystrybucji. Nic się nie ścina.

     • Kamil Kolontaj

      Jest zamówiony z Niemiec i to model 2019. Wiadomo gdzie sprawdzić jaki to snap? Nigdzie nie znalazlem info by skagen 2 dostał snapa 3100.

  • Rafał S.

   Często kupujesz urządzenia, które potem musisz jeszcze „poprawiać” za producenta? Bo chyba nie o to chodzi w zakupach.


reklama