, Samsung Testy Wearables

Seiko 5 w świecie inteligentnych zegarków: test Samsung Watch Active2 44 mm

Samsung Galaxy Watch Active 2 / fot. techManiaK

Samsung Galaxy Watch Active 2 / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Damian Ober Piasecki

  Koszmarna bateria! U mnie nie wytrzymuje nawet jednego dnia. A nie używałem go do treningów itp. Szkoda, że nie mogę go zwrócić, kompletny niewypał

 • dundel1987

  Ogólnie spoko ale po 5 minutach poczułem się oszukany i zwróciłem 2 zegarki samsunga do sklepu. Przyczyna?? Brak płatności dla Polski i ignorowanie użytkowników w PL w tym temacie. Raczej w najbliższych 2 latach to się nie zmieni. Ogólnie w domu mam wszystko od Samsunga od pralki po telefon niestety zegarek będzie od konkurencji. Najgorsze jest to że nikt oficjalnie nie informuje o braku możliwości płacenia nimi w Polsce.

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Hej, w naszej recce brak płatności dla Polski jest podany jako wada. Żeby było zabawniej, wygląda na to, że nie tylko nasza część Europy jest traktowana po macoszemu, bo brak jej również w Niemczech.
   Za to podobno od stycznia tego roku Samsung Pay ruszył w … Kazachstanie.
   I bądź tu mądry 🙂

 • Norbert Kuba

  Brak płatności zbliżeniowych w pl, dziękuję to jak zabawka dla dziecka, ale ładna

 • Greg

  Mam wersję z lte i po pierwsze nigdy nie działał 48h na jednym ładowaniu, po drugie grzejne się i wyłącza po ok minucie rozmowy !!!.
  Poza tym OK.

 • mychalczuk

  Wydaje się niezły. Ja używam Suunto 7 z kolei i też złego słowa nie powiem – szczególnie pozytywnie zaskoczyła mnie bateria. No i trafiłem piękny kolor.. https://zega…s050382000

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Suunto 7 testowaliśmy tuż przed Active 2ką, to też świetny smartwatch, ale nie dla każdego ze względu na rozmiar i mniej intuicyjną obsługę.

   Za to Suunto zjada Samsunga analizą treningu, to jeden z nielicznych sprzętów, które udostępniają tak rozbudowane funkcje – mnie kupił aktywnym wykresem, który można śledzić w dowolnym punkcie i widzimy jednocześnie wszystkie kluczowe parametry, a nie jak u większości konkurentów wizualizacja danych jest rozbita na odrębne wykresy (jeden dla tętna, jeden wysokości, kolejny prędkości itd).
   Oczywiście mówię o dedykowanych, fabrycznych apkach.

   Suunto 7ka ze względu na rozmiar i design to smartwatch dla sporego faceta, Samsung Watch Active 2 – dla każdego i do wszystkiego.
   Oba są warte zastanowienia.
   Aha – Suunto testowe mieliśmy biało-burgundowe, te zestawienia kolorystyczne mają kapitalne 🙂

 • Kaleidpl

  Używam i jestem naprawdę happy. Dużo lepsze odczyty niż Galaxy Watch 46 mm.

 • http://jezuschrystuspl.blog.onet.pl/ Jezus Chrystus

  Używam na przemian z AW i jest dobrze.

 • andrzej

  Co do bateri to lepiej po prostu kupić wersję lte. Mamy wtedy nie tylko więcej RAM ale i większą baterie. A nikt przecież nie każe nam używać esim. Sam mam zainstalowana kartę Orange na kartę ale mam ją wyłączona. Spora różnica na czasie pracy

 • dhkom

  Mo coz. Bateria: 2 dni samsung, 14 dni honor magic watch 2. Reszta to samo poza wyzsza cena samsunga.

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Kirin A1 do pokazu slajdów, zamknięty system i brak eksportu danych z treningu, brak Wi-Fi, brak możliwości jakiejkolwiek odpowiedzi na wiadomość z poziomu zegarka i jeszcze można by tak powymieniać – niestety Magic Watch itp. zegarki to tylko smartbandy zapakowane w elegancką, stalową konserwę.
   Czas pracy 14 dni też można między bajki włożyć: jestem na świeżo po testach Huawei Watch GT2e i z umiarkowaną aktywnością, ale za to ze stale włączoną tarczą, 5 dni to max.
   To inne typy urządzeń i zupełnie innych możliwościach, skierowane do odbiorców o odmiennych potrzebach i ja bym ich bezpośrednio nie konfrontował.

   • andrzej

    Huawei to taki future phon jak nokie stare, Samsung to taki android. Stąd tak jak tam tak i tu różnica pracy na baterii


reklama