, Suunto Testy Wearables

Smartwatch Suunto 7: jak pogodzić wodę z ogniem? (TEST)

Suunto 7 / fot. techManiaK

Suunto 7 / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Greg X

  Czy próbowałeś odpalić aplikację Runtastic? Jak ona działa?

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Nie, bazowałem na treningach od Suunto i Google – ale z tego co pamiętam Runtastic była w proponowanych apkach po odpaleniu sklepu Play. Nie mam już dostępu do 7ki, więc nie sprawdzę, ale jeśli interesuje Cię coś, co znajdę na Tizenie (Active 2) napisz, mogę rzucić okiem jeszcze przez kilka dni.

 • Waldek W (valdi71)

  @Szczery… Przyznaję 100% racji 🙂 Zarówno odnośnie uwag co do suunto i apple jak i do tego że i ja pitole wszystkie „łocze”, które mam ładować czesciej niż te 7 – 10 dni.

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Dlatego – mimo ubóstwa analizy danych sportowych – ciągle korzystam z GTSa 🙂 Wszystko rozbija się o oczekiwania: ktoś, kto żyje bieganiem czy ogólnie sportem na poziomie „ponad” amatorskim, zaakceptuje baterię dla opcji zapisu treningów, które są bezkonkurencyjne.
   Ktoś, kto (jak choćby ja) potrzebuje powiadomień i okazjonalnych, mniej dokładnych i pozbawionych opcji z Suunto pomiarów treningów, sięgnie po tańsze opcje.

   • Waldek W (valdi71)

    @Grzegorz…oczywiście sporo racji w takim rozumowaniu, niemniej jednak ja nie akceptuję ładowania zegarka co dziennie czy co dwa, trzy dni… Wystarczy że fona ładuję co drugi dzień. Oczywiście że są maniaki które muszą mieć mega zaawansowaną technologię na nadgarstku bo bez tego biegać nie potrafią. Mają kasę i akceptują taki stan.. OK… Ich sprawa. Dla mnie zegarek to przede wszystkim czasomierz, a przy okazji moze mi zmierzyć tętno, kroki, trase biegu. Ale ja tam sie nie znam. Starej daty już jestem… 🙂

    • Dave

     Jeśli jesteś starej daty to po co mierzysz trasę biegu, tętno i kroki? 🙂 Zwykły czasomierz tego nie robi więc tu krytykujesz zegarki ładowane co 2-3 dni a mimo to sam ich używasz 🙂 No cóż..

     • Waldek W (valdi71)

      @Dave… Cóż krytykuję bo dla mnie to nie do przyjęcia i tyle. Telefon laduje co 1 – 2 dni i to wystarczy. Jeśli komuś to nie przeszkadza to niech użytkuję, ale chyba swoje zdanie mogę miec?.. 🙂

 • Uzytkownik SMARTWATCH

  Przerobilem pare smartwatch i teraz katuje Samsung Active 2 – niestety wszystkie w tym TIZEN nie sa tak uniwersalne jak WearOS by Google… Czekam na cos z lepszym prockiem niz Snap 3100 i cos co dzialac bedzie 3-5 dni w trybie smartwatch – najwazniejsze funkcje to:
  – placenie smartwatch

  – dobry GPS i mapy + kompas

  – powiadomienia i odpowiedz na powiadomienia przez smartwatch
  – rozmowy tel.przez smartwatch
  – muzyka
  – tryby sportowe
  – pogoda
  – sledzenie snu.

 • Pisul Maximus

  Powiedzieć że zegarek jest brzydki to nie powiedzieć nic. Filmy i kiepscy aktorzy dostają Złote maliny. Tu też coś mu powinni przyznać. Albo dodawać do zegarka workowany obornik kurzęcy?

 • meganowak

  Miałem dwa modele na wear os. Z snapem 2500 i 3100. Potężna maszyna. Gadałem z zegarkiem, płaciłem, nawigowałem ale do cholery co wieczór stres i szukanie ładowarki…. cyferki i opisy, nawet funkcje z kosmosu gówno dają jeśli codziennie musisz ładować. A jeśli na oszczędzaniu energii wyłączysz wszystko czyli podstawa zegarka AOD to trzeba wybudzić żeby zobaczyć godzinę co bez połączenia bt i wifi jest elektrośmieciem ale za to bateria trzyma 48h…. Absurd. Na szczęście na allegro znajdzie się zawsze łoś kto to łyknie więc dużo nie straciłem 😁

 • Waldek W (valdi71)

  Smartwach za 2 koła ze „wszelkimi dobrodziejstwami” Wear OS w tym i z baterią na q do 1,5 dnia.

 • Maslo19

  Zabawka… Nie idzie połączyć z pasem HR. Dziękuję.

  • meganowak

   Nawet w 9 baro masz tylko bt


reklama