, Areny i porównania Huawei Telefony

Porównuję dwie fotograficzne bestie od Huawei! Czy warto dopłacać do „plusa”?

Huawei P40 Pro i P40 Pro Plus/fot. gsmManiaK.pl

Huawei P40 Pro i P40 Pro Plus/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Piotr Zet

  Jeśli kupujesz telefon jaki przycisk do papieru to jak najbardziej.

 • JellyBean

  Są osoby, dla których to jest pełnowartościowy smartfon. Nie generalizuj.

 • bogymen

  Cyfrówkę też będziesz zabierał ze sobą wszędzie, tak jak smartfona? Doprawdy zabawne są takie porównania.

 • Rob Mar

  Który z tych p40 warto kupić?
  Żadnego – brak usług Google. Nie powinniście tak tej marki obecnie promować.
  A co do dobrego smartfona fotograficznego – już niedługo wchodzi pixel 5, którego będzie można kupić w rozsądnej cenie na Amazonie.

  • JellyBean

   Montują smartfony z topowymi aparatami i to jest fakt niezaprzeczalny.

 • Alex

  Dopóki usługi Google nie zawitają na telefonach Huawei to te telefony będą kupowane tylko przez fanów firmy. Wyniki finansowe poza Chinami dobitnie pokazują, że mogą mieć super aparaty ale to nic nie zmieni. Jeszcze jakby to były czasy kiedy to liczył się hardware to może by ta firma przetrwała ale teraz? Kiedy liczy się software? Bez usług Google są nijakie. Dziwię się że tak ciągle próbujecie utrzymać tę firmę przy życiu.

  • bogymen

   Huawei sam się utrzymuje przy życiu i biorąc pod uwagę wyniki sprzedaży niezależnie skąd zostały wygenerowane to jest to aktualnie firma numer jeden pod tym względem. Także chyba całkiem dobrze im idzie, jak na obecną sytuację i problemy z USA? Oczywiście czepialscy wspomną o tym, że w Europie ich sprzedaż maleje i faktycznie tak jest, ale jest to myślę sytuacja przejściowa i wróci do normy, gdy producent uzupełni poważne braki w swoim sklepie z aplikacjami i wdroży swój własny system płatności + dogada się ze wszystkimi bankami z każdego kraju. Zajmie to jakieś ~2 lata a do tego czasu Huawei będzie generował zyski z Chin, czyli największego rynku zbytu.

   • Alex

    Tego nie wiesz. Huawei w tym momencie żyje tylko Chinami. Wszędzie poza Chinami traci i to ostro. Nawet u nas w kraju, w którym Huawei był w czołówce. Jeśli nie ogarnął własnego systemu z własnymi usługami to ciężko to widzę. Amerykanie wykończą Huawei. Już nawet Kirin odchodzi na emeryturę.

    • bogymen

     Traci, ale nadal nie przeszkadza mu to w uzyskaniu statusu numer 1 pod względem największej sprzedaży. Amerykanie nikogo nie wykończą, nie doceniasz Huawei, które niczym Google czy Apple jest istną potęgą, bo przypominam, że jest to producent nie tylko smartfonów. USA co najwyżej ich osłabią, ale utrzyma się to tylko do czasu aż firma nie uzupełni braków w swoim sklepie z aplikacjami + nie ogarnie sytuacjami z płatnościami a to tylko kwestia czasu. Większość ludzi wieszczących o tym, że ta firma za chwilę upadnie nie ma zupełnie bladego pojęcia o czym piszą/mówią. Poza tym Huawei już ma alternatywę swoich procesorów i polecam doczytanie tej kwestii. Takie ogromne korporacje nie upadną, bo mają zbyt dużo pieniędzy + dochodzą kwestie związane z pomocą samego kraju a Chiny są taką potęgą, że na to nie pozwolą.

 • Robert K.

  Ale, to w dalszym ciągu Huawei, mimo, że nie znam się na fotografii, to za sześć koła na bank kupię dobry aparat, po co mi przycisk do papieru z funkcją aparatu, za taaaką kasę?

  • aaaaa

   A po co ci ten dobry aparat skoro i tak będzie leżał w szafie bo przecież nie będziesz chodził z cegłą na szyi aby zrobić zdjęcie lub film ? Sam kupiłem aparat Nikona bardzo drogi. Zrobiłem nim może 20 zdjęć i nagrałem kilka filmów, a teraz raz na pół roku wyciągam go z szafy i ładuje rozładowany akumulator i sprawdzam czy działa. A smartfonem wykonuje lekko 600 zdjęć i jakoś 100 filmów.Dzisiejsze smartfony robią przepiękne zdjęcia i filmy nawet w nocy więc dla zwykłych ludzi wystarczą, a aparaty są raczej dla zawodowych fotografów. Zresztą nawet ostatnio jak byłem na wycieczce to zabrałem smartfon do robienia zdjęć i powerbank jest to dużo wygodniejsze niż wielki ciężki aparat.

   • Piotr Zet

    Przecież tu nie trzeba kupować nic wielkiego żeby zjadał ten telefon na śniadanie. Wystarczy kupić ktoregoś np Sony RX100 i zje go na śniadanie, a wymiary są bardzo małe.

   • Rob Mar

    chyba chodziło o brak usług Google

 • 2115

  Nie warto dopłacać do p40 ani do plusa, pomyśl kolego i kup OnePlusa :D.


reklama