, ASUS Newsy Telefony

ASUS ZenFone 7 nabiera rumieńców! Kolejne szczegóły specyfikacji ujawnione

ASUS ZenFone 6 / fot. producenta

ASUS ZenFone 6 / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • asd

  daleko jeszcze ? Miałbyć lipiec a miesiąc się kończy…

 • leon691

  Aparat ma tendencję do luzowania się, energiczne machnięcie telefonem, rzut na łóżko, lużna kieszeń w spodenkach i podbiegnięcie np. ale raczej nie ma obawy o wyłamanie bo jest zrobiony „solidnie”. Niestety nie brak mu niedoróbek bo w moim przypadku najzwyczajniej w świecie żęcholi przy wibracjach gdy leży na ekranie albo w kieszeni pionowo. Pomogło podklejenie cieniutkim elementem taśmy na miejscu styku zlożonego aparatu i obudowy ale to jakoś super nie świadczy o projekcie. Losowy luz w aparacie raczej wzbudza irytacje niż strach o uszkodzenie. Na sam fakt masz kilka sposobów, podwójne tapniecie luźnego aparatu dociska go (trzeba włączyć w opcjach), podobnie dziala ikonka w pasku zadań.

 • Miłosz

  Ja się jakoś boję tego obracanego aparatu, mam wrażenie że z moim szczęściem otworzy się w kieszeni i złamie… Czy ktoś może go posiada i może powiedzieć jak wygląda sprawa tego aparatu, czy zdarzają się losowe otwarcia modułu?

  • http://blog.luniewski.eu Marcin

   Ja ten komentarz piszę z Zenfone6. Jeżeli nie ustawisz w opcjach obracania za pomocą przycisków głośności, to nic się samo nie obróci. A jeżeli telefon wypada z ręki to sam to wykrywa i automatycznie zamyka aparat zanim spadnie na ziemię.

   • Miłosz

    Dzięki za info. Rozumiem że nie miałeś żadnych problemów z aparatem? Jak ogólnie Ci się z niego korzysta? Obecnie mam Zenfone 5z I myślę o ewentualnej przesiadce na Z7 w przyszłości. Bateria 5K mAh na prawdę trzyma 2dni wg tego co czytałem w opiniach?

    • http://blog.luniewski.eu Marcin

     Problemów żadnych, tylko co jakiś czas trzeba go obrócić do pozycji przedniego aparatu i przedmuchać kurz i paprochy, które gromadzą się pod aparatem, cała niedogodność. To i dobre zdjęcia, ogólnie nie narzekam. Bateria u mnie trzyma spokojnie dwa dni, SOT w okolicach 9 godzin. Chyba, że ktoś ogląda YT po 20 godzin dziennie to wątpię. U mnie przeglądanie internetu, Spotify, czytanie wiadomości na Feedly itd. Jak naładuje rano to podłączam kolejnego dnia wieczorem. Jeżeli z niego nie korzystam prawie wcale, np. ostatnio na urlopie to kilka dni wytrzymuje w stanie „czuwania”.

 • Zibib

  6,7 „. Poniżej 6,5 ” już prawie nic. O jakichś ciekawych <5,5 " można praktycznie zapomnieć 🙁 Pozwolę sobie… przekląć!

  "Co ciekawe, producent dorzuci aż 16 GB RAM". Szkoda, że nie 32… Stacje robocze chcą robić czy co?

 • Játomí

  Może to będzie dobry powód do powrotu do Asusa?

  • http://blog.luniewski.eu Marcin

   Już Zenfone6 był bardzo dobrym powodem.

   • Játomí

    Wiem, ale był raczej trudno dostępny, a i sam mechanizm obrotu był trochę ciężkawy.

    • Qba

     O ile dostępność w sklepie Asusa uznać za trudność

     • Játomí

      Zdziwiłbyś się.


reklama