, ASUS Newsy Telefony

Gdyby ASUS pokazał takiego Zenfone 7, to byłbym pierwszy w kolejce

ASUS Zenfone 6/fot. gsmManiaK.pl

ASUS Zenfone 6/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Cattani43

  Pan Bartnik to tzw. spekulant. Wszystkiego się jedynie domyśla i jak poprzednicy popieram, że wszystkie telefony chce mieć a ma… Sami wiecie. Pozdrawiam i niech Was humor nie opuszcza a takie artykuły niech nie błądzą w obłokach tylko opisują fakty.

 • Konrad Bartnik

  Jestem pod wrażeniem, że chciało Ci się to napisać. Pozwolę sobie to skomentować w bardzo prosty sposób – piszę w sposób emocjonalny, bo takie miałem podejście od samego początku przygody z telefonami. Jeśli mi się jakiś podoba, to tak o nim piszę. Jeśli wychodzi inny (lub pojawia się w przecieku) i podoba mi się bardziej, to również.

  • 2115

   Ja osobiście do ciebie nic nie mam, ale mam dużo do postaci którą stworzyłeś sobie na tym portalu. Jak sam wspomniałeś piszesz emocjonalnie… tyle że naginanie aż nadto niektórych spraw jest wkurzające i to bardzo. Artykuły o Note 20, Pixelu 4a, po co tyle tego? Nie lepiej zebrać kilka informacji i napisać raz na 2 tygodnie nowy tekst zawierający aktualizację przecieków? Później właśnie wychodzą takie zaprzeczające sobie sytuacje jak ta z 1+ Nord. Piszesz w jeden dzień jak to ma niby wyglądać będąc świadomym że nastepnego dnia rusza przedsprzedaż i na pewną OnePlus specjalnie jakoiś zdjęcie wypuści jak on wygląda, a tu nagle drugiego dnia znowu o Nordzie piszesz i ku zdziwieniu okazuje się że poprzedni artykuł zawiera 0% wiarygodnych danych na temat wyglądu Norda. Wracając do Note 20, praktycznie codziennie coś było pisane, ale tak naprawdę po za tym obliczeniem ceny to nic nowego te teksty nie zawierały, tylko stare dane powtarzane w kółko.. Pixel 4a. Ja wiem że dużo przecieków wychodziło, ale od czasu wycieku wyglądu i ceny czyli jakieś kilka miesiecy temu, pisałeś multum nic ie wnoszących artykułów o nim. Dopiero fakt opóźnienia z uwagę na zmianę konstrukcji o dodanie ładowania indukcyjnego był komentowany przez ciebie. I to faktycznie była nowość. Wiele ludzi ci zarzuca pisanie o niepotwierdzonych przeciekach, które jak się okazuje kilka tygodni później nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wracam do tematu iPhona 12. Pisane było wiele tu o nim. 120 Hz ekran miał mieć. Okazuje się że po tym jak pewna osoba przejrzała zamówienia na panel 120 hz od samsunga nie ma w nim iPhonów 12 Pro. iPhone 12 Pro (Max) będzie miał jak się okazuje 90 Hz odświeżanie. Mogłeś się wykazać i napisać jako pierwszy o tym już dwa dni temu kiedy to wyszło na jaw. Tymczasem koledzy z portalu zajmują się nakręcaniem rzekomej afery spowodowanej brakiem zasilacza w zestawie z 12-stkami. Okazało się że jednak Apple dopiero rozważa na tym i zrobiło ankietę od której zależy czy zasilacz się znajdzie. Kolejna głupota, po co pisać takie tępe nagłówki?
   Wynika z nich że kupujesz każdy telefon co wychodzi, każdy telefon jest supermega przed premierą a później okazuje się na odwrót. Pisanie artykułów na podstawie patentów firm ie ma sensu w takiej formie jakiej to robisz. Np. TAK będzie wyglądał Mate 40! Napisane na podstawie szkicu utworzonego na podstawie patentu… zamiast tego nie lepiej napisać: Huawei ma ciekawy pomysł na smartfona. A dopiero w tekście wspomnieć o tym że jest szansa że chodzi o moze to dotyczyć wyglądu mate 40. Pisz sensowniej i bez takich clickbaitowych tytułów, bo to jest niepoważne i zazwyczaj denerwuje to ludzi. Za dużo artykułów i pochopne nazywanie smartfonów jakimiś dziwnymi tytułami powoduje że nadmiar informacji zaprzecza sobie nawzajem.

 • http://www.fazzi85.blogspot.com FazZi. PL

  Mam Asus Zenfone M2 Max Pro i jestem zadowolony dużo pamięci i mega bateria 🔋

 • mar0

  Co pokazują telefon to pierwszy w kolejce…

 • Norbert

  MISTRZ! <3

 • SecretHope

  rendery prosze a nie suche dane

 • Dunpeal H

  No to jedziemy!
  Bartnik stoi w kolejce po:
  -Pixel 4a
  -Galaxy Note 20
  -Zenfone 7
  -Podwawelską podsuszaną

  • cracken92

   Czekam od niego na recenzję podwawelskiej i jej minusy/plusy 😉

  • Qba

   I po rozum

 • Piotr Z Gdyni

  Miałem Zenka 6. Całkiem dobry telefon, ale miał jedną dwie wady: był śliski. Obudowa była wykonana z najbardziej sliskiego materiału świata. Można go bylo używać jako poziomicy. Jeśli stół był krzywy, to telefon się ześlizgiwał. Druga wada: na początku nagrywania filmu zawsze, ale to zawsze były zacięcia. Telefon się utopil a ja przeszedłem na innego producenta.

  • Norbert Nowakowski

   A jak jakość foto o video względem konkurencji?

   • Piotr Z Gdyni

    Bardzo przyzwoicie (poza tymi na początku każdego filmu). Ma bardzo dobrą stabilizację cyfrową. Mamy w domu też Samsungi i Apple, korzystałem też z Huawei i było porównywalnie. Nasycenie kolorów bliżej iPhone’a niż Samsunga. Myślę że nie odbiega od konkurencji. Byłem bardzo zadowolony. Jednak, ze względu na moją tendencję do topienia telefonów wybrałem coś z IP68.

   • Qba

    Zależy co uznać za konkurencje, ale lepiej od wielu telefonów w tej samej cenie.

    www.dxomark.com/asus-…ra-review/

    Jednocześnie gorzej od droższych flagowców.

 • cracken92

  Ty go i tak byś nie kupił, więc clickbait 😉

  • Norbert

   Niedawno był artykuł o innym telefonie i też było napisane „byłbym pierwszy w kolejce” 😀

   • texas

    Pewnie Mate 40 xD

    • 2115

     Ale mate 40 jest skrzywdzony, note 20 za drogi, pixel 4a jego następnym telefonem. A byle jaki paździeż marki gonisukinabosaka mobile corp. jest killerem Oneplusa, Appla, samsunga, xiaomi i samego siebie,

 • texas

  To uczucie kiedy czytasz tytuł artykułu i wiesz kto go napisał. 😀

  • Wacław Rumburak

   I to uczucie kiedy czytasz artykuł i zastanawiasz się o czym jest i po co został napisany 😀


reklama