, Huawei Newsy Telefony

Jeśli Huawei zastosuje te technologie, Mate 40 Pro będzie pogromcą konkurencji!

Fot. Huawei

Fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://Google.com VanilaPL

  Złot wiecznie niezadowolonych cebulaży w natarciu media0.giphy.com/media…/giphy.gif

 • dziobolek

  Aaaa, no tak… Bartnik i wszystko jasne – szkoda czasu na pierdóły i gdybanie

 • Tadeusz Polar
 • Cwirr

  Myslalem, ze moj op8 pro juz na smietnik, przeczytalem i stracilem tylko czas, nic nie wnoszace bzdury a nie pogromca konkurencji

 • Alex

  Eee. Żadna funkcjonalność. Na pewno dzięki temu nie pokona konkurencji. Zbędny bajer, który nie jest zbytnio funkcjonalny. Po co odbierać połączenia klikając gdzieś z tylu w tą ramkę skoro z przodu jest duży ekran? Wszystko co jest z tylu jest mało funkcjonalne bo na to nie patrzysz. Nie wiem jak inne osoby ale ja na tył smartfona patrzę tylko po to by przetrzeć obiektyw aparatu. Swoją drogą można sobie wyobrazić jak będzie wyglądać obiektyw aparatu jak ciągle będziemy miziać paluchami w okolicy obiektywu… Mało potrzebny bajer, który za rok zostanie porzucony. Ten wodospadowy ekran wraz z funkcją przycisków dotykowych to interesujący pomysł. Szkoda, ze samsung powoli odchodzi od zakrzywionych ekranów… Sami to wprowadzili ale teraz chyba porzucają ten pomysł. Moim zdaniem zle robią. Chętnie bym zobaczył takiego Note pozbawionego przycisków funkcyjnych. Za przyciski w ekranie wodospadowym kibicuje huawei natomiast ta płytka dotykowa na pleckach zupełnie nie potrzebna. Wolałbym niewielki ekran na pleckach, który by służył do wideo rozmów oraz strzelania selfiakow przy pomocy aparatu głównego. Wtedy tez kamerka na froncie nie byłaby potrzebna.

 • Dawid S

  Czyli telefon będzie trzeba trzymać ekranem do dołu 😉 nie dla mnie.

 • https://jakoszczedzic.pl Darek M. W.

  Dotykowe spoko, ale miejsce koło obiektywów niefortunne, bo później trzeba przed zdjęciem je czyścić 😉

  Lepiej z przodu na ekranie taki widget.

 • jotek44

  To nie będą nowe technologie, tylko inny sposób wykorzystania już istniejących. Od czasu innowacyjnego Galaxy S8 Edge pojawiło się sporo pomysłów na zagospodarowanie bocznych krawędzi wyświetlaczy. Funkcyjny pierścień wokół tylnego obiektywu /obiektywów też nie będzie nowym rozwiązaniem a jedynie rozwinięciem wcześniejszego pomysłu (Huwei’a lub LG).

 • obiektywny74

  Nigdy nie kupiłem i nie kupię telefonu z zagiętym wyświetlaczem, choćby nie wiem jakimi bajerami był nafaszerowany. A te tzw. wodospadowe to już skrajne przegięcie.

  • wald.geek

   Ja tak samo. Nie jestem przekonany do tego typu rozwiązań. Wolę bardziej, bezpieczne i klasyczne ekrany. Przynajmniej nie występują w nich jakieś zielone poświaty, no i jest mniejsze prawdopodobieństwo zbicia wyświetlacza, gdyż możemy idealnie nałożyć szkło hartowane.

  • beaviss

   A dla mnie to tylko gadżet , który zmieniam co roku lub wcześniej, i lubie eksperymentować, jak mi nie podejdzie sprzedaje i kupuje nastepny, smartfon to nie mój caly swiat i nie żyje w komunie, jest wybór i są możliwości


reklama