, Ciekawostki Newsy Plus

40 groszy za minutę oglądania YouTube’a? Takie cuda tylko w Plusie

UOKiK

fot. Pixabay

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mambolinski

  Plus w ogóle ostatnio błyszczy! Ja chciałem przenieść numery- o k….rde nie zależy im wcale. Play wali w CH… w związku z rozwiązaniem umowy roamingu z Polkomtel. Czyli zmiana warunków umowy w trakcie trwania- u mnie zero internetu i zrywane rozmowy. UOKiK ma to w dupie. Urzedasy tylko kasęę brać,darmozjady. Może ktoś mądry pozew zbiorowy wymyśli. Był zasięg 4sieci teraz nie mam żadnego i pewnie wielu innych….

 • SecretHope

  XDDD

 • 2115

  Wiadomo już skąd wzięli hajs na budowe sieci 5g w 2600 mhz….

 • yunolet yunolet

  Taka informacja to kpina. 50 baniek kary i co z tego? A ile na tym zarobili? Też 50? A może 500? Dlaczego nigdy nie jest podane jak dotkliwa jest dla danej korpo taka kara? Bo zawsze okazuje się, że kara jest na poziomie może 1% straty dla takiej firmy i „ukaranie” jest tylko na pokaz dla plebsu. No i fantastycznie, że klient może zgłosić reklamację jeśli czuje się pokrzywdzony… Urząd już nie może takiej reklamacji zgłosić…

  • http://192.168.1.1 JarekB

   Dokładnie – wyrok powinien również zmuszać Plusa do oddania niesłusznie naliczonych opłat inaczej tylko mały procent klientów będzie świadomych że płacili więcej niż powinni.

   • yunolet yunolet

    No właśnie, kara jest nakładana w trosce o budżet państwa, a nie konsumenta – obywatela. Po co w ogóle się bawią dalej w nakładanie jakichś kar. Niech jawnie mówią, że po prostu o swój haracz się upominają.

  • Kerto

   Urzędy we współczesnym świecie nie są po to, aby dbać o dobro mieszkańców danego kraju, tylko o budżet, o to aby urzędy miały pieniądze na pensje, budynki, kolejne urzędy itd. Urząd w niczym nie pomoże. Bo cechą demokracji jest to, że do władzy pcha się najbardziej podły element społeczeństwa, co widzimy od 30 lat. Tacy ludzie nie mają zasad, za to mają bardzo miękkie kręgosłupy i zrobią wszystko, aby do koryt się dopchać i przy nich zostać. A w tym przypadku całkowicie się z Tobą zgadzam. Gdyby urząd dbał o obywateli to nakazałby Polkomtelowi zwrócić niesłusznie zawłaszczone pieniądze a kara służyłaby prewencji, aby więcej czegoś takiego nie robili. A co czytamy powyżej: „UOKiK przypomina, że
   osoby, które czują się pokrzywdzone, mogą złożyć do sieci Plus
   reklamację, powołując się na rozstrzygnięcie urzędu.”. Czyli UOKiK trafiło się szczęście i złupi Solorza na 50 baniek a ty Polaku bujaj się i pukaj do drzwi może ci oddadzą. Jak się zachowuje Policja? Tak samo jak UOKiK. Jest tylko tam, gdzie jest kasa.


reklama