, Informacje prasowe Newsy Orange Plus

Internet stacjonarny w Plusie od teraz na łączach Orange — co oznacza ta zmiana?

Plus 5G

fot. Plus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mariusz

  Dlatego właśnie jestem w Orange Flex. 30gb internetu i darmowy transfer w social mediach za 30zł na miesiąc. Proste przeniesienie i aplikacja do zarządzania czyli XXIw.

  Jeśli chcesz to podczas rejestracji w Orange Flex podaj mój kod a dostaniesz 50zł na swoje konto bankowe.

  TOMASZPMSM

  Warto bo sam korzystam i internet na LTE to bajka 🙂

 • Wiktor

  T-mobile na roamingu plusa działa? :000

 • Weeaboo Jones

  Wow, 80Mb to I tak nieźle. U mnie max to 20Mb a i tak nie osiągam tyle. Moja miejscowość jest dosłownie 5km od dużego miasta i doprosić się nie można o światłowód… 🙁

 • Kacper Mazur

  To są pozostałości po TP, jak wspomniałeś, Orange je utrzymuje i modernizuje ale za nic nie opłaca sie dołączać kolejnych miejsc, skoro rozprowadzają światłowody. Po co ładować pieniądze w dołączenie kilku wiosek do DSL-a, skoro można poczekać i podłączyć FTTH, które jest lepsze, szybsze, znaaacznie mniej awaryjne, nowsze i zostanie na dużo dłużej?

  Ciesz się, że nie możesz dostać nic lepszego, bo to znaczy, że planują tam doprowadzenie FTTH, a gdybyś dostał teraz VDSL-a 80Mb/s, gdzie miałeś ADSL, to przeszedł byś na tył kolejki po FTTH.

  • http://www.facebook.com/people/Karol-Trawiński/100003762292000 Karol Trawiński

   U mnie są dwa światłowody, kładli je jakieś ponad 8 lat temu i do tej pory nic z tego nie wynikło(żaden operator nie świadczy usługi przy ich użyciu). Światłowody leżą prawie od dekady, a dostępny internet to neostrada 10mb/s i lte(ok 30mb/s ale czasami prędkości spadają do 0.5 mb/s), na pytanie o światłowód wszyscy operatorzy odpowiadają że jeszcze nie planują świadczenia usług w lokalizacji.

   • Kacper Mazur

    Lokalny operator?

    • http://www.facebook.com/people/Karol-Trawiński/100003762292000 Karol Trawiński

     Praktycznie żaden nie ma w ofercie światłowodu(tylko radiówka), ci którzy mają w ofercie światłowód też proponują mi jedynie radiówkę z tym że nie mają nadajników w mojej okolicy(pytają nawet czy nie znam dobrej lokalizacji gdzie mogli by postawić nadajnik).

     • Kacper Mazur

      Znam to, jak parę lat temu dzwoniłem o internet to chcieli 6000 zł za samo podłączenie, bo musieliby się przekopać przez las do masztu. Teraz lokalny operator z dotacji położył światłowód, a Orange na nim usługi świadczy, więc jestem zadowolony.

      Wydaje mi się, że to co u Ciebie leży to nie jest światłowód, swego czasu jak pracowałem u operatora to słyszałem mnóstwo podobnych historii o tym, że kable położone, a nic się nie dzieje. Miałem dostęp do informacji i z nich wynikało, że nic tam nie zostało przeciągnięte.

      Możesz zgłosić lokalizację do Orange, oni prześlą to do technicznych i dostaniesz zwrotną informację czy inwestycja jest planowana w Twoim regionie, czy nie. Możesz też dowiedzieć się na infolinii ale to zależy czy trafisz na świeżaka czy nie.

     • http://www.facebook.com/people/Karol-Trawiński/100003762292000 Karol Trawiński

      Leży światłowód, tak jest na mapkach(obok prądu gazu i linii telefonicznej) jak chcieli kłaść to chodzili i prosili o pozwolenie na położenie światłowodu na mojej działce.

     • Kacper Mazur

      Albo chętnych za mało albo operator olewa sprawę. Skoro wszystko leży, to napiszcie petycję do Orange, oni chętnie wydzierżawią albo wykupią.

 • Jacek Piecyk

  U mnie niecałe 10mb/s

 • Jacek Piecyk

  Taaa…. Tylko że Plus będzie tam gdzie sieć jest zmodernizowana… A tam gdzie trzeba będzie zainwestować w przebudowę już starej sieci nic nie zrobią…

 • Blady

  Jak myślisz? Lepiej zainwestować w infrastrukturę i mieć wykorzystanie sieci na poziomie 15%, czy lepiej dogadać się na poziomie hurtu z innymi i mieć wykorzystanie tej samej sieci w 50% przy tym samym poziomie kosztów utrzymania tej sieci? Zarabiać mniej ale jednak zarabiać czy nie zarabiać w ogóle?

 • Grzegorz Robert

  Łał już pędzę kupić turbo szybki Internet z plusa. 1mb/s tyle miałem z TP A Netia swego czasu dawała mi 3 mb/s A plus pewnie na tym samym kabelku miedzianym da mi że 100mb .

 • Hoze

  Wszyscy podłączają się do infrastruktury Orange , redaktorzy się ekscytują a prawda jest taka że liczbaozliwych podłączeń jest wciąż taka sama a szczęściarze mogą wybierać pomiędzy Orange, plusem lub t mobile. A reszta może spadać na bambus.

  • Marcin

   A ja nie mogę wybrać plusa na łączu Orange, powód? Netia ma Internet do 17Mb/s i przez to nie mogę skorzystać z tej oferty parodia hahaha

 • Xymox4AD

  Te 50 zł. dopiero po dwóch rabatach. E-faktura spoko ale trzeba mieć też smartDOM.


reklama