, Newsy T-Mobile Telefony

Oferta świąteczna T-Mobile nie jest ogromna, ale za to konkretna

T-Mobile

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MikON

  Samsung Galaxy A50 wygląda korzystnie w przedstawionej ofercie z abonamentem, jeśli ktoś akurat chce zmienić telefon to myślę, że można się skusić na taką ofertę.

 • Verrm

  No dobra ale to żadna łaska te ceny, nie dajcie się zwieść. Popatrzcie np na s10e – placicie 149zl*24mies = 3576zł. A teraz konkurencja -> zakładam że potrzebujesz non-limit + solidny net na komie (min 10GB/mies). I teraz tak: s10e na Allegro to max 2150zł + 25zł/mies w Plush Abo * 24mies = razem 2750zł. Oznacza to że na SUPER EKSTRA promocji T-Mobile przepłacasz.. jakieś 826zł. Szukają idiotów?

  • Tomek Jędras

   Nie jestem zwolennikiem tel na abonament, ale niestety nie kupisz s10e z normalną fakturą za 2150. Może być ew problem z gwarancją

   • Verrm

    Ok, z fakturą kupisz za niecałe 2400zł. Abonament o którym mówie jest na czas nieokreślony – nie spodoba Ci się to rezygnujesz. Kwestia gwarancji jest ciekawa – to producent daje gwarancję nie sklep więc nie powinno być problemu. W razie czego i tak za te ~700zł które zaoszczędzisz zrobisz wszystkie naprawy jakie potrzebujesz. Po prostu nie widzę dlaczego miała oferta T-Mobile się jakkolwiek i komukolwiek opłacać. Jedyny plus tej oferty to względnie pojęta wygoda.

    • Piotr Zet

     I niższa cena jak widać doskonale. Najpierw twierdziłeś, że telefon 2100 teraz już 2400 do tego porównywałeś z zupełnie innym abo. Więc oferta T-Mobile wypada jeszcze korzystniej niż ja wyliczyłem.

  • Piotr Zet

   Tylko, że Plush w tej cenie nie ma 70 GB i yt bez limitu. Więc jak ty porównujesz te oferty?

   • Verrm

    Porównuję ponieważ nie wykorzystasz normalnie uzytkując telefon (mając net po wifi w domu) więcej niż około 10GB/mies a Plush daje: na YT osobne 10GB/mies do wykorzystania dodatkowo, wzrostowy limit neta (po roku juz 16GB/mies a po dwóch latach 20GB/mies), i facebooki i inne media spoleczn nie liczysz do limitu neta. Uważam że to wystarczy 99% ludzi, z tąd porównanie.

    • Piotr Zet

     Po pierwsze stąd. Po drugie mnie nie interesuje co wystarczy użytkownikom. Widzę jaka jest oferta i koszty takiej oferty są wyższe jeśli bierzesz bez telefonu niż 25 zł. To jest porównanie ofert, a nie co komu jest potrzebne. Np oferta Flex to koszt 50 zł za 50 GB. Nie jest to to samo ale już bardziej niż to co podałeś. Więc liczymy telefon twierdzisz za 2100 do tego 24×50=1200 suma 3300 zł różnice 276zł. W tym masz pewny telefon z pewnego źródła do tego trochę więcej internetu czy yt bez limitu.
     Więc jak widać wcale nie wypada tak drogo jak to opisujesz.

 • szczekacz

  zdecydowanie niższe ceny w tym roku, nieźle… nieźle


reklama