, Newsy Samsung Tablety

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019). Tablet z modnym metalowym designem

fot. allaboutsamsung

fot. allaboutsamsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • regoat

  Całkiem fajny. A dopiero co kupiłem tab s3

 • VC89

  Mam wrażenie, że pojawiła się moda, na jak największe skrajanie pamięci RAM i pamięci wewn. Kolejny idiotyczny, bardzo wręcz szkodliwy nawyk producentów. Nie dziwi mnie teraz, że rynek tabletów po prostu zdycha.
  – bardzo wysokie ceny Apple’a
  – przeciętna konkurencja z niepowalającymi specyfikacjami
  – niestety często nieracjonalnie wyceniane inne urządzenia
  Nie mówiąc o tym, że urządzenia ze storage o pojemności 16GB powinny być po prostu… nielegalne.
  Doskonała recepta na pogrzebanie rynku tabletów…
  Posiadam Galaxy Tab A 2016. Procesor jest… ok, do zwykłego korzystania z tabletu ten układ będzie wystarczający (choć nie ukryję, że te 10-15% szybszy mógłby być). 2GB RAM? To jest klasyczne stanie w rozkroku. Nie stwierdziłem jakichś szczególnych przyblokowań, zamyśleń, ale da się odczuć, że cały czas balansuje się na krawędzi, tym bardziej po upgrade do Androida Oreo. Wystarczyło dołożyć jeszcze 1GB i w gotowości user miałby do dyspozycji spokojnie nawet 1,5 GB pamięci (a to jest już różnica).
  No i kwestia pamięci wewnętrznej… 16 GB to rozbój w biały dzień, wystarczy zainstalować raptem kilka aplikacji… Uwzględniając aktualizacje sprzętowe, aplikacji, trzeba raz na miesiąc dokładnie przeczesać wszystkie aplikacje i po prostu dokonać czyszczenia (a Messenger, What’s upp, usługi google play i pakiet office potrafią zająć mnóstwo miejsca).
  Poza tym takie zapchanie pamięci wewnętrznej też niekorzystnie wpływa na ogólne działanie urządzenia.
  Konkludując – ABSOLUTNYM minimum na dzisiejsze czasy to konfiguracja 3/32 – i ani giga mniej!

  • Qba

   Jak chcesz zmieścić serial mający 100 GB?

   • VC89

    Odinstalować Fortnite’a

    • Qba

     A co ma Fortnite do Netfliksa?

 • Piotrunio BLZ

  Bardzo ładny

 • gość

  Akumulator trochę kicha. Ostatnie(2016 i 2018) 10-calowe tablety z serii „A” miały akumulator 7300mAh. 3GB RAM, czyli zero progresu w porównaniu z poprzednikiem. Moim zdaniem nic specjalnego. Potem zdziwienie, że sprzedaż tabletów siada. Po takich zagraniach ze strony producenta, po co wymieniać na nowy, jeśli dwulatek nadal działa bez problemu, a nowość niczym się nie wyróżnia?

  • VC89

   Dla mnie równie dobrze tablet mógłby zupełnie być bez aparatu. Na cholerę to komu? Niech ktoś wskaże kogokolwiek, kto tabletem robił zdjęcia. Ok, może jeszcze z przodu do Skype’a i innych apek jestem w stanie zrozumieć, natomiast zamiast tego bezsensownego wynalazku doinwestować w lepsze anteny Wi-Fi i LTE, ekran i akumulator.
   Tablety padają także przez… przeciętne specyfikacje.


reklama