, Android Google Huawei Newsy Telefony

Huawei łapie oddech: Mate 20 Pro ponownie w testach Android Q

fot. Huawei

fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Łukasz

  Wszystko będzie ok wszyscy się pogodzą ochłoną i będzie ok wierzę w to

 • Aeros

  Do października podmioty Amerykańskie wznowią współpracę z Huawei na zasadach określonych przez porozumienie stron Ameryka-Chiny. Smartfony wrócą do łask Google. Przyszłość ArkOS może być jednak ciekawa – jesli Chińczycy nie blefują i system jest w tak zaawansowanym stadium jak twierdzą to możliwe, że pomimo dalszej współpracy z Google, w nowych smartfonach Huawei zobaczymy ArkOS ze wsparciem dla aplikacji Google ale i zauważalnymi alternatywami na czarną godzinę – tak by cały świat wiedział i przyzwyczajał się do ekosystemu Huawei.

 • Mateusz Hodurek

  Prezydent USA odniósł sukces w swoich firmach? Proszę oglądnąć sobie lub poczytać na czym polegał sukces firm Donalda Trumpa. Jest to genialna fasada marketingowa, zakłamywanie rzeczywistości. Jego mająte , który odziedziczył po ojcu też nie jest do końca znany. Ponoć jest wielokrotnie zawyzony, żeby zbudować pozytywny wizerunek biznesmena.
  Wiele jego przedsięwzięć okazywało się porażkami, bo pan prezydent kierował się w nich swoimi wyobrażeniami bez ekonomicznych podstaw. Największe pieniądze zarabia na Swoim nazwisku, użyczając go na zasadzie franczyzy.
  Dla mnie jest to osoba, która rozgrywa politykę w ten sam sposób. Bierze wszystko, póki druga strona nie zrozumie, że te działania nie mają podstaw prawnych.


reklama