, Android Huawei Newsy Telefony

Google usuwa smartfony Huawei z listy urządzeń wspieranych przez Androida

fot. Huawei

fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ja_ _Ce

  A skąd wiesz, która? 😂🤣 Sami eryści dookoła 😂🤣

 • Qba

  Tak, możesz zwrócić na rękojmii

  https://komo…acja-zwrot

 • Konrad Grzebyk

  Bardzo dobrze kur. W Polsce wykryto szpiegów i skoro posuneli się do tego, że w tak mało znaczącym kraju, jakim niestety jesteśmy, robią takie jajo to na jaką skalę sięga to w krajach takich jak np. Niemcy. Google zrobiło bardzo dobry krok, bo kwestia bezpieczeństwa jest najważniejsza. Jeśli szpiegują wysyłając jakiś agentów to nie chciał bym być właścicielem takiego smartfona szczególnie, że bez problemu mogą dostać się do jego pamięci danych itd. Od początku ten cały hujułej starał się naśladować iPhona i szczerze iPhona też bym nie chciał bo ma rok gwarancji i niestety ale wiesza się po użytkowaniu ok 1 roku, a Nokia z tego rocznika, którą też posiadam dalej chodzi płynnie bez zawiasów i bateria trzyma dłużej… Haha 😄

  • Ja_ _Ce

   „wykryto szpiegów”? Wierzysz w tą ustawkę dla US? 😂 Trump do dziś nie przedstawił żadnych twardych dowodów na szpiegostwo Huawei. Na dodatek net już huczy nt ostatniego wywiadu, w którym przyznał, że właściwie to nie chodzi o bezpieczeństwo, tylko o wojnę handlową. Stany, obok Mossadu, mają najlepszy wywiad na świecie. Pomagają im w tym FB, Google, Amazon i inni. Chińczyki to przy nich mały Miki.

 • Andrzej Antas

  Skoro Huawei nie będzie mógł dostać aktualizacji z Google US to co za problem aby je dostał w Google PŁ? Samsung upadł i stara się podnieść

  • Qba

   Nie dostanie też od Google PL

 • marian szarf

  Świński blondyn , jeszcze bardziej jątrzy. Ludzie dla niego , to figurki na planszy.Dziś pstryka po głowach wszystkich z Łałejami w dłoniach.

 • krzysp

  He he to teraz jak ktoś podpisał umowę abonencką i dostał Huawei to za 80 dni może zarządać od operatora rekompensaty za wybrakowane urządzenie

  • Qba

   Lub zwrócić telefon

   • umpa

    w takim razie google moze odpowiadac prawnie za zmiane warunkow umowy

    • Qba

     Google nie jest tu stroną umowy kupna-sprzedaży.

 • Mariusz Kalinowski

  Oprogramowanie nie jest częścią sprzętu. To nie zmienia postanowień gwarancji.

  • Qba

   Ale jest jeszcze rękojmia

 • Kora

  Tak naprawdę to Google będzie nie miło widziane. Ponieważ jeżeli potrafi w jednej chwili usunąć taką markę jak Huawei którą posiada pewnie z kilka milionów osób, świadczy to o firmie że jest niewiarygodna. Jutro, za miesiąc, za rok może zrobić to z każdym smartfonem, jest to przykre. Firma straci zaufanie w oczach klientów i świadomych użytkowników. Osoby które posiadają smartfon Huawei, zakładając w Google pocztę, dysk, zdjęcia które są przechowywane na ich serwerach, dostają informacje z takich portali że mogą być odcięci od usług. To jest po prostu idiotyczne. Co ma wspólnego osoba kupując telefon przed tą całą aferą. Żadnej odpowiedzialności. Nie chodzi nawet o to czy tak się stanie, lecz o zastraszenie użytkowników. Jeżeli już, coś mają do powiedzenia to powinni to zrobić. Miło będzie jak to się skończy w dobrym kierunku lecz już po tym wydarzeniu, Google straci zaufanie. Jedna osoba decyduje co można a czego nie, bezsens.

  • LinekPark

   Chciałbym, by tak było, ale 1/10 jest rozsądny i widzi winę obu stron. 2/10 widzi winę USA. Reszta uważa USA za święte i chwali za te czyny. No może chwali to za małe słowo, ale to pisanie o tym, jak to wszystko nie ważne, jakie to Chiny złe, a USA cudowne tak wygląda. No i widać, które państwo centralnie steruje firmami i nie są to Chiny.

 • Jared

  Demokratyczny system państwa amerykańskiego jak i wolny rynek to już historia. USA upodobniło się do państw reżimu komunistycznego i Brnie w tym swoim szaleństwie coraz dalej. Wszystkie zawieruchy wojenne w państwach arabskich to ich dzieło, teraz walka handlowa z Chińczykami. Ciekawe czym skończy się to ich działanie. Trump zapomniał zapewne że Chiny mają najwięcej wykupionego długu amerykańskiego. Może być ciekawie.

  • LinekPark

   Żadne mocarstwo nie upadło pokojowo. Ale upadek USA uderzy w Izreal i dzieło tegoż, czyli isis. Upadek USA to szansa na pokój na świecie. To oni rozwalili spokój na bliskim wschodzie, co prowadzi obecnie do upadku kilku krajów w europie.

   • Ja_ _Ce

    Amen

 • zxcv

  Czego można się spodziewać publikując taki artykuł na polskiej stronie. Hurr durr gópi trampek, zabrał nam najleprzego hujweja!!!!11 tera bydzi czeba bigos bez kapusty wpie*dalać ażeby starczyło na jabola 5s :((

 • Piotr Bork

  Za pół roku kupię sobie mate 30 za 1500

 • e tam

  Taka Ameryka plastikowa kicha

 • Maciek Czyżycki

  Kiedyś nie było Androida, teraz też nie będzie i to jest sposób na nowsze lepsze rozwiązania, znajdą się lepsi, a Google jeśli się nie wyniesie z US, to kwestia czasu, i będzie tracić klientów na rzecz nowszych, lepszych, niezależnych już politycznie firm… A po 2, po wymianie prezydenta w USA, wszystko wróci do normy, to już chyba w 2020…😁 Po 3 Chiny mają lantanowce, 90% jest w ich posiadaniu, a Amerykanie wiedzą, gdzie będą bez tych pierwiastków….

  • haVoc vulTure

   Co za brednie, usyszy taki gdzies, cos i powtarza jak papuga. 90% jest w ich posiadaniu hahahaha.

   • Ja_ _Ce

    Nie zmienia to faktu, że Chiny mają prawie 90% udziału światowego w przetwarzaniu metali ziem rzadkich. Stany, choć mogłyby to robić samodzielnie, są technologicznie i finansowo kilkanaście lat do tyłu w tym temacie

    • haVoc vulTure

     hahahaha

     • Ja_ _Ce

      Skoro tyle masz do powiedzenia… 🤣😂

     • haVoc vulTure

      Co ja ci tam bede mowil. Pocztaj sobie Petera Taylora, Samuela Huntingtona, Paula Kennedy’ego i naszysz Waclawa Nalkowskiego, Feliksa Konecznego czy Leszka Moczulskiego.

     • Ja_ _Ce

      Krytycy (na przykład w artykułach publikowanych na łamach „Le Monde diplomatique”) uznali publikację Zderzenie cywilizacji za próbę teoretycznego usankcjonowania agresji Zachodu, której przewodzą Stany Zjednoczone i która zwrócona została ku Chinom i światowej kulturze islamu[potrzebny przypis]. Tym niemniej zmiany geopolityczne, jakie nastąpiły po zakończeniu zimnej wojny stawiają dla Zachodu wymóg wewnętrznego wzmocnienia kulturowego przez wstrzymanie się od narzucania swojego ideału demokratycznego uniwersalizmu i zaprzestanie swojego nieustającego interwencjonizmu militarnego. Inni krytycy wskazują, że taksonomia Huntingtona jest arbitralna, stanowi uproszczenie i nie bierze pod uwagę wewnętrznej dynamiki i partykularnych napięć, jakie panują wewnątrz samych cywilizacji. Ponadto krytycy argumentują, że Huntington nie docenia mobilizacji ideologicznej prowadzonej przez elity i niespełnienia socjoekonomicznych potrzeb populacji – które to przyczyny są rzeczywistymi czynnikami napędzającymi konflikty – a także, że ignoruje konflikty, które nie pasują do linii defektów cywilizacyjnych, jakie zidentyfikował. Dalej, zdaniem krytyków, jego nowy paradygmat nie jest niczym innym, jak tylko myśleniem realistycznym, w którym „państwa” zastąpione zostały przez „cywilizacje”. Wpływ Huntingtona na politykę Stanów Zjednoczonych podobny jest do wpływu kontrowersyjnych teorii religijnych brytyjskiego historyka Arnolda Josepha Toynbee’ego, który w początkach XX w. pisał o przywódcach azjatyckich.

      W nekrologu Samuela Huntingtona, jaki ukazał się w „The New York Times”, napisano, że jego nacisk na dawne imperia religijne, zamiast na narody, czy grupy etniczne, [jako źródła globalnego konfliktu] zyskały…więcej uznania po atakach z 11 września.

      Również grono amerykańskich antropologów kulturowych w pracy Why America’s Top Pundits Are Wrong. Anthropologists Talk Back (Dlaczego najwięksi mędrcy Ameryki się mylą. Odpowiedź antropologów) zweryfikowało zawartość merytoryczną publikacji czołowych, wpływowych dziennikarzy i autorytetów z dziedziny politologii (m.in. Samuela Huntingtona, Roberta Kaplana i Thomasa Friedmana) wskazując na mitotwórstwo, operowanie stereotypami, wyolbrzymianie różnic między cywilizacjami, propagowanie koncepcji konfliktu i wizji, w której ludzie żyjący w odmiennych kręgach kulturowych nigdy nie będą w stanie stworzyć tolerancyjnego świata

     • haVoc vulTure

      Zapomniales wkleic cos o Francisie Fukoyama.

     • Ja_ _Ce

      Wystraszy mi to, co przeczytałem.

     • Ja_ _Ce

      W Polsce Robert Piotrowski po analizie porównawczej stwierdził, że może ona być plagiatem teorii Feliksa Konecznego

      To mają być te „autorytety”? 🤣

     • haVoc vulTure

      „Co się stanie z kwestią płacy zarobkowej, gdy rasa żółta pojawi się na europejskich rynkach pracy? Jaki przewrót pojawi się na europejskich rynkach pracy? Jaki przewrót nastąpi w handlu wszechświatowym, gdy Chiny ze swymi niezmiernymi pokładami węgla, ze swą taniością pracy wstąpią w okres wielkiego przemysłu, gdy geniusz Zachodu przeniknie kulturę chińską, gdy udzieli jej swych metod i techniki, nie zmieniając etnicznych cech Chińczyka – jego wytrwałości nerwowej, jego oporności na wpływy różnych klimatów, jego niewyczerpanej pracowitości? Wielka przyszłość czeka bez wątpienia naród, który w piersiach swoich żywi taką siłę”
      Napisane 115 lat temu geniuszu od kopiuj/wklej.

     • Ja_ _Ce

      „co się stanie z kwestią pracy zarobkowej […] Napisane 115 lat temu”
      Płaskoziemcy też opierają się o badania, prace „naukowe” i „dowody” z XIX w.

     • haVoc vulTure

      O tym ucza na uniwersytetach, a ty w swoim studium nauczyles sie tylko kopiuj/wklej z internetu.

     • Ja_ _Ce

      Jakoś na mojej politechnice tego nie uczyli

     • haVoc vulTure

      I co w tym dziwnego?

     • Ja_ _Ce

      „i co w tym dziwnego?”
      To, że to wcale nie tak powszechna nauka, jak usilnie starasz się wykazać.

     • haVoc vulTure

      Ma to zwiazek z omawianym tematem, polibuda raczej nie.

 • Robert Kieruj

  Cała ta zwala to nie uczciwe eliminowanie konkurencji. Iphony miały znaczny spadek sprzedaży a Huawei go przegonil i to sporo bo jest tańszy i lepszy. Nawet jeśli Huawei szpuegowal dla Hin i ponosi konsekwencje to kiedy USA poniesie konsekwencje za takie samo szpiegowanie całego świata. W tej dziedzinie USA też nie znosi konkurencji.

  • Blåøyne

   Co to Hin? 🤣😂🤣

   • marian szarf

    Bawisz się w przecinkojebca ?

    • Blåøyne

     Nie wiem co to Hiny, kropkobijcu

  • Froctagon

   Jezus Maria żeby napisać Chiny przez ”H”. Weź człowieku wyjdź i nie wracaj. Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą jak to napisać

 • Krzysiek Odolecki

  Google powinno słono bulić za swą qrwa kulturę!!!! Z P20 wchodząc na asystenta Google widać to co w obrazku!
  https://uplo…a3d59d.jpg

  • Kornel Kundzicz

   Z czymś tam m to faktycznie można byłoby kogoś zaskarżyć za obrazę.

   • Krzysiek Odolecki

    Napisze do Huawei tylko nie wiem po co bo czy oni zrobią z tym porządek? Mogliby ale skośne oczka nawet myślą inaczej!

 • Jan Kwiatkowski

  „pokłosie zbiera żniwo”?!! Nie lubię się czepiać ale fakt, że piszę się na tematy techniczne nie zwalnia od pisania z sensem i po polsku…

 • Joanna Stachoń-Müller

  Trumpa boli, że Huawei nie szpieguje dla rządu amerykańskiego… Sorry, ale to Samsung akurat 🇺🇸 jest największym szpiegiem ever. Huawei dużo tańszy i dużo lepszy niż w.w. producent….

  • Herapix

   Co ma Samsung do USA? Nic

   • LinekPark

    Ma sporo, też zadarli z Apple swego czasu. A wiedz, że USA ingeruje w firmy bardziej od Chin. Chiny za to mają obozy, ale USA takiego Haarpa, czy Echelona. Mnie już męczy to na każdym kroku głaskanie USA i zamiatanie spraw pod dywan.

 • antykat

  Trump zarzuca Huawei szpiegostwo bez dowodów. Poza tym co ma ewentualne szpiegostwo do Androida oraz sprzedaży podzespołów do telefonów sprzedawanych przez Huawei poza USA? Mam nadzieję, że odbije się to USA czkawką. Poza tym co do za kraj, w którym prezydent w czasach pokoju i globalnego rynku może zakazać prywatnym firmom sprzedaży swoich produktów komu chcą? I to Trump zarzuca Huawei współpracę z chińskim rządem…

  • ArioX

   A jak było z atakiem na Irak? Gdzie ta broń biologiczna? Nie ma. Oni już nawet nie bawią się w fabrykowanie dowodów. Po prostu grają w monopoly z ludźmi.

   • LinekPark

    Jeśli USA mówi, że X nie ma, to X jest. Jeśli mówią, że Y jest, to go nie ma.

  • Piotr Chudziak

   Nie bronię USA, ale dowiedz się lepiej jak wygląda handel z Chinami :spróbuj coś u nich sprzedać. Oni zalewają świat swoimi produktami a sami utrudniają sprzedaż.

   • antykat

    Ogromna część tych produktów jest produkowana dla firm zachodnich, które w ten sposób zbijają fortuny tnąc koszty, np. Apple. Zachód sam sobie wyhodował konkurencję. Obecne działania USA są bezzasadne, nieuczciwe, nieadekwatne i bezprecedensowe.

    • Ja_ _Ce

     Nie do końca, bo nie chodzi o telefony, ale o infrastrukturę 5G, dzięki której, o ile podejrzenia US są słuszne, Chińczyk będzie mógł szpiegować na niespotykaną dotąd skalę. Tyle, że to w świetle braku dowodów, i ostatnich wypowiedzi Trumpa mało prawdopodobne

     • antykat

      Wiem, że nie chodzi o telefony. Być może nawet nie chodzi tylko o 5G. To malutki wycinek wojny handlowej i dominacji geopolitycznej. Metody stosowane jednak przez Trumpa są nieuczciwe i niezrozumiałe. Odcina Huawei od podzespołów do produkcji telefonów, których ta firma nawet nie sprzedaje w USA. To się może na nich zemścić. Widząc takie działania inne firmy stracą zaufanie do firm amerykańskich i mogą chcieć się uniezależnić od ich technologii.

     • Ja_ _Ce

      Mam podobne zdanie

   • Artur Z

    Bzdura. Co trzeci Mercedes sprzedaje się w Chinach. Niemcy, Japonia i Korea Południowa mają z Chinami wyrównane saldo handlowe, a bywa że notują nadwyżki. Problem mają jedynie ci, którzy nie mają czego Chińczykom zaoferować lub nie wiedzą jak to zrobić.

  • Qba

   Przecież są dowody

   • Ja_ _Ce

    Na co?

    • Qba

     Na szpiegostwo i nieuczciwą konkurencję Huawei.

     • Ja_ _Ce

      I Ty to łykasz? :DDD Łamanie patentów – owszem. Czyli kupienie technologii zachodniej, rozebranie jej na czynniki pierwsze i zaprojektowanie nowej, lepszej – owszem. Ale szpiegowanie? :DDD Trumpek do dziś nie przedstawił ZADNYCH dowówód na swoje oskarzenia. Nie wspominając o tym, ze to US wraz z Mosadem to najlepszy wywiad szpiegowski na świecie :DDD

     • Qba

      Aresztowano pracowników Huawei złapanych na szpiegostwie

     • Ja_ _Ce

      No błagam, to taka sama „ustawka”, jak rzekoma broń w Iraku. Obudź się, człowieku

     • Ja_ _Ce

      Jeśli czytasz na bieżąco fachową technologiczna publicystykę powinieneś już wiedzieć, że tu kompletnie nie chodzi o rzekome „szpiegowanie”.

 • Łukasz Florkowski

  Najgorsze w tym wszystkim jest to że Huawei nie ma się do kogo się odwołać.

  • Arrczi

   Nawet jak się odwołają to zanim sprawa się rozwiąże to Huawei już nie będzie 🙁

   • Thunderbolt

    😁 dobre


reklama