,

Polecane smartfony z ekranem 5″. TOP-10

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 14

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. AndrzejR., :

  Oukitel K4000/ K4000 PRO

 2. AndrzejR., :

  I jeszcze ten: Elephone Ivory

 3. qwerty, :

  firma krzak – Gozer Limited z siedzibą w West Yorkshire – podają ceny netto i wysyłają z zagranicy – zero info o nich w necie a niby istnieją od 2011 roku… Śmierdzi na kilomentr

  • marek, :

   no właśnie dziwna sprawa jak wejdziesz na wp.pl to się reklamują.

 4. Flisak, :

  No jeśli M4 aqua jest warta, albo ten śmieszny LG, to gdzie jest Huawei P8 lite?! Jest on lepszy od obu tych modeli, a jednocześnie tańszy. Owego Sony i LG na pewno sam bym nie wziął, ani nikomu nie polecił.

 5. Karol, :

  A czasem nie jest tak że moto g3 już była dziełem lenovo? Przecież oni teraz dopiero zdecydowali się na zmianę nazwy, ale lenovo już jest już długo, rok na pewno będzie.

 6. Jan_Tokarz, :

  Zakrzywione ranty w ekranie Samsunga Galaxy S6 edge to nie tylko design i poczucie głębi przy oglądaniu multimediów – to również usprawniające codzienne czynności szybkie menu do ulubionych aplikacji i najczęściej wybieranych kontaktów. Dzięki zakrzywionym bokom wiemy kto dzwoni nawet jeżeli telefon jest wyciszony i leży odwrócony ekranem do stołu – wystarczy przypisać odpowiednie kolory do kontaktów – dzięki temu podczas spotkania wiemy czy przeprosić i odebrać czy oddzwonić po spotkaniu. Ambasador marki Samsung

 7. Lazaro, :

  Kupiłem w luty 2016 w tentelefon.com i nie dostałem towar a ni zwrot kase. Juz strona nie istnieje. Konto miali w krakowskim banku.

Dodaj komentarz


reklama