Ja zawsze mam rację! Byłem pewny, że ten telefon stanieje w Polsce: o 22,5% w 1,5 miesiąca
Wiedziałem, że tak będzie. vivo V70 5G staniał w Polsce brawurowo: aż o 22,5% i to półtora miesiąca po wprowadzeniu do sprzedaży. Nie mogło być inaczej, gdyż jego premierowa cena z 1 kwietnia wyglądała jak żart na prima aprilis. Teraz vivo V70 jest znacznie ciekawszym wyborem, ale czy najlepszym?
