, Newsy Samsung Smartfony

Jak na razie Galaxy Fold to niewypał. Samsung opóźnia rynkową premierę

Galaxy Fold / fot. Samsung

Galaxy Fold / fot. Samsung


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Grzechu Warty

  Lubicie teorie spiskowe? Ja też. A korporacje to mafia, no to czytajcie 🙂
  A może tak miało być jak było? Może te Foldy miały się zepsuć w rękach testerów? Serio wierzycie, że przy projektowaniu testowano je inaczej niż jak przez normalnych ludzi? Do mnie to nie przemawia. Tam pracują inżyniererowie, ludzie którzy na codzień używają telefonów i to znacznie bardziej niż my (obliczenia, symulacje), ludzie którzy mają ogromne pojęcie, na pewno większe niż my. A w tym momencie zostali pokazani jako nieelokwentni projektanci, ludzie całkowicie inni niż ci, o których wyżej pisałem.
  Dlaczego więc nic się nie mówi o zwolnieniach z powodu Folda? Za głupi wyciek w Apple pracownik został zwolniony, z powodu córki która coś tam nagrała iPhonem czy jego na yt. Nie wnikajmy czy był to przeciek kontrolowany czy nie. Faktem jest, ze w sieci bylo głośno o tym zwolnieniu. A tu mamy do czynienia z wpadką która godzi w interesy firmy zarówno finansowo jak i wizerunków.
  Do czego więc zmierzam? Samsung tą wpadką otworzył sobie furtkę do całkowitego wycofania się z projektu. Lepiej go zakończyć z powodu niedopracowania niż z powodu jego bezsensowności i bezużyteczności okropnie brzydkiego Folda. Po jego pokazaniu Samsung miał pełny obraz tego co potencjalni użytkownicy o nim myślą. A wiadomo co. A po pokazaniu Mate X było już oczywistym, że wieloletnie prace nad Foldem to zmarnowany czas i pieniądze.
  Dlatego nie zdziwię się, jeśli niedługo pojawi się oświadczenie Samsunga o zakończeniu projektu. Na konferencję w tej sprawie zapewne nie ma co liczyć.

 • Piotr Zet

  Skoro takie rzeczy się dzieją chwilę po wyjęciu z pudełka to znaczy, że nie testowali tego telefonu przed premierą. Tylko oby szybciej wypuścić.

  • Grzechu Warty

   Oczywiście że testowali. Tylko, że za pewne sprawne i bez wad które w mojej opinii były zaprogramowane. W konkretnym celu. Jakim? To możemy tylko spekulować. Ja mam swoją teorię. Można się z niej śmiać Ale na tym szczeblu każda zaistniała sytuacja nie jest przypadkowa.
   To są ludzie po studiach, inżynierowie którzy z zakresu rozwiązań technologicznych mają ogromną wiedzę praktyczną. Dlaczego nie słyszymy o zwolnieniach pracowników?

   • de_ent

    a ziemia jest płaska? wybuchające note też wypuścili celowo? jaką miałeś teorię?

 • tom

  Ten numer nie może się udać. Szkoda zachodu.

 • Aeros

  Niech się lepiej na Notesie 10 skupią bo znów wydadzą tę samą eske z rysikiem ale trochę innym ekranem jak ma to miejsce od kilku lat.

  • Mistrzu

   A jak inaczej widzisz Note’a? Ma latać czy strzelać laserem? S’ka to flaga, Note do faga z rysikiem, co jeszcze można dodać?


reklama