, Newsy Samsung Smartfony

Stało się: Galaxy Fold opóźniony! Samsung nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę

fot. Samsung

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • majkmajster

  To całkowicie co innego. Składany telefon tak naprawdę nic nie wnosi nowego ani rewolucyjnego dla użytkownika. Galaxy Fold ma ekran 7 cali po rozłożeniu jest na rynku pełno modeli które ze standardowym ekranem mają ekran około 6,5 cała a i znajdą się takie z ekranem 7 cali lub więcej, do tego nie zapominajmy że jest na rynku coś takiego jak tablety. Pozostałe parametry i funkcje są takie same jak każdego innego smartfona. Płacić tyle pieniędzy tylko za większy składany ekran który będzie się psuł to jest według mnie pomyłka. W życiu bym nie kupił tego telefonu nawet za 25% jego obecnej ceny. Do takich rzeczy powinno się podchodzić raczej jak do ciekawostki. Mnie w ogóle nie dziwi że te ekrany się psują było to do przewidzenia

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Ludzie czekali 6 lat na składany smartfon to i poczekają kolejny rok

 • Direct

  Zarząd kazał wypuścić składany smartfon w 2Q19, to wypuścili, nie ważne, że niegotowy.

  • Ju4as

   Brzmi dość normalnie w polskich warunkach

   • Pisul Maximus

    Po co portral wiedząc że awarie z winy testerów powiela kłamliwą narrację –

    „Testerzy, którzy otrzymali jako jedni z pierwszych na świecie osób nowy gadżet Koreańczyków byli zszokowani, jak urządzenie z półki super-ultra-premium psuje się w przeciągu kilkudziesięciu godzin użytkowania.”

    • Direct

     Samsung jeszcze ustala dokładne przyczyny, ale Ty już wiesz? Ciekawe.

    • Sebastian Em

     Sprawa jest trochę bardziej złożona. Nie wszyscy testerzy odkleili folię, a wyświetlacz i tak padł. Dodatkowo testerka z gsmAreny pokazała zdjęcie, na którym owa folia sama zaczyna odchodzić od ekranu. Pozostaje jeszcze kwestia odkształceń samego panelu. Osobiście kibicuje Foldowi, bo to pierwszy powiew świeżości od kilku lat, ale póki co Samsung musi rzecz porządnie przebadać.

     • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

      Ten powiew świeżości to trwa już 6 lat. Od premiery prototypu Samsung obiecał, że wprowadzi wkrótce składany smartfon. To jest dosyć czasu, żeby wprowadzić sprzęt bez wad. To jest karygodne, żeby po 6 latach wprowadzać telefon pełen wad i do tego kosztujący krocie.

     • Sebastian Em

      Też myślę, że to trwa zbyt długo ale z drugiej strony w końcu była jakaś uzasadniona nadzieja na coś nowego. Niestety, wyszło jak zawsze. Może zamiast wypuszczać nikomu niepotrzebne, jednakowe modele co 2 miesiące, trzeba było się skupić w całości na dopracowaniu nowej technologii. Zdrowy rozsądek zawsze przegrywa z chciwością. Mimo to, mam nadzieję, że nowy typ smartfonów w końcu trafi w nasze ręce, bez usterek i w znośnej cenie.

    • Ju4as

     A mówisz że to tylko wina testerów?


reklama