, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy Fold jest drogi, szybko się psuje i samemu go nie naprawisz (zdjęcia)

fot. Weibo, SamMobile

fot. Weibo, SamMobile

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Znawca

  A wystarczy kupić note 9 i cieszyć się życiem 😀

 • Patrick_Go

  Psuły się bo użytkownicy na siłę ściągali folię z ekranu, która jest niezbędną częścią do prawidłowego działania tegoż ekranu.

 • Jarek Łojkowski

  nie przeprowadzali testów na zginanie?
  hehehe

 • servomoto

  Na dzień dzisiejszy to raczej popis możliwość technicznych Samsunga niż urządzenie nadające się do codziennego użytku. O ile dwóch czy trzech recenzentów przyznało się do usunięcia zewnętrznej warstwy na wyświetlaczu, która okazała się nie być folią ochronną a jego integralną częścią, o tyle są zgłoszenia o uszkodzeniech nie wynikających z mechanicznej ingerencji użytkownika. Jedna z recenzentek informowała, że feralna folia sama zaczęła się odklejać w jednym z rogów. Do tego dochodzi problem z brakiem możliwości zabezpieczenia wewnętrznego wyświetlacza jakąkolwiek folią czy szkłem, co przy konstrukcji zawiasu, który nie składa ekranu „na płasko” będzie skutkowało rysowaniem plastikowego ekranu drobinami które będą się tam dostawały. Kwestią dyskusyjną dla mnie (ale to już indywidualna sprawa więc ktoś może mieć inne zdanie) jest dizajn obudowy – dwie złożone ze sobą obudowy od S10 wyglądają słabo. System wciąż jest niedopracowany. No i na koniec, zewnętrzny wyświetlacz który jest śmiechem na sali przy tej cenie urządzenia. Reasumując, dla mnie Fold to urządzenie we wczesnej fazie rozwoju które nie powinno jeszcze trafić na rynek gdyż swoim niedopracowaniem może zrazić ludzi do idei składanych urządzeń.

 • Stefan Wiśniewski

  Nie rozumiem osób, które mają problem do Samsunga. To dobra firma, większość osób, czyli recenzentów oderwała specjalną folię, a to że niektóre ekrany wysiadły nie znaczy, że Samsung nie dba o likwidację tego problemu. Zresztą to jest ćwierć egzemplarzy wysyłanych do prasy. To jest pierwsza generacja, a w następnych to będzie co raz to doskonalsze. Typowi Apple fan boye. (Zależy kto)

  • Darth Vader YT

   Przez odklejenie tej folii sie zepsuły. Tak przynajmniej gadają.

 • VC89

  Szajsung i wszystko jasne. Miałem kiedyś ich smartfona. Dramat

 • Krzysztof Dymerski

  I na co komu smartfon o wielkości 7,3 cala, skoro takie 6 cali ma już całkiem spory wyświetlacz i to spokojnie większości osób wystarcza.

 • krzysp

  Kolejny artykuł z cyklu „przeczytaj i uwierz”…Proszę redaktora o konkretny szczegół ile testujących na ilu testujących miało uszkodzić lub mieć awarię w Galaxy Fold. .Konkrety poproszę a nie kolejny artykuł z rzędu który będąc przedrukiem nie jest rzetelny

  • Darth Vader YT

   Z tego co wiem to 3 testujących odkleiło tą folie i im sie ekrany zepsuły… i to wszystko.

   • Tomasz Zook Durlej

    3 z 4. W 4-tym przypadku jakiś paproch dostał się pod folie. Jak tam się dostał tego jest nie wiadomo.

 • beaviss

  Paździeż roku, śmiało można ogłosić już teraz, bo większego bubla nikt się nie odważy pokazać, brawo samsung daliście czadu

 • kroczący_wśród_ cieni

  Coś czuje że szybko podzieli los Note 7.

 • SecretHope

  Galaxy G*wno

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Chyba Samsung powinien nazwać ten sprzęt Galaxy Fail. Nie rozumiem jak można pracować nad składanym telefonem 6 lat i pomimo tego wypuścić na rynek taki bubel. W ciągu takiego czasu wszystkie niedociągnięcia powinny zostać wyeliminowane, a tu telefon wygląda jakby nie opuścił fazy beta testów. Do tego kosztuje 2000 dolców i sprzęt za taką kwotę powinien być nieskazitelny i wydający niemałą kwotę mają prawo nie czuć się jako beta testerzy.

  • Pisul Maximus

   Samsung wyraźnie informował że nie wolno ściągać elastycznej powłoki która zabezpiecza ten elastyczny ekran. A co zrobili pierwsze „testerzy”? No ale co sie można spodziewać po USA? Każdy wie że na lodówkach, pralkach zakaz wchodzenia do środka a co rok ktoś ginie. Każdy wie że zakazali słodyczy z zabawkami w środku(Kinder niespodzianka) bo się czarne dzieci zakrztusiły smerfami 🙂 Było wysłać mi do testów to bym zrotował i procek podkręcił


reklama