, Android Newsy Samsung Smartfony Telefony

Samsung Galaxy S3: wyciekła (prawdopodobna) specyfikacja!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Gość

  O cenie , na razie wolę nie myśleć. Łudzę się tylko tym, ze Samsung jako jedyny z producentów w przypadku drogiego modelu NOTE, zastosował polaryzację cen. To znaczy na rynek, gdzie obywatele mniej zarabiają, wyznaczył niższą cenę, niż tam gdzie się przelewa. Dlatego w Polsce początkowa cena tego telefonu, wynosiła 2.600 zł a w Szwajcarii, odpowiednik około 4.000 zł.

 • Seba

  he he Wy se gadu gadu o parametrach, a ja tym czasem wyjadę z ceną ;P
  która na pewno będzie KOSMICZNA ;DD

 • Derson5

  Remidiusz: Rewolucyjne? Ciekawe… Przecież Palm Pre, ładowany był w taki sposób.

 • Remidiusz

  A ja się spodziewam właśnie cudów po SAMSUNGU Galaxy S3. Bo jaki inny telefon mógłby mnie zaskoczyć? Który producent poza Samsungiem, potrafi oddawać dla użytkowników bardziej intrygujące urządzenia? Wyświetlacz FULL HD, będzie w 100 procentach. Ale tego wszyscy się spodziewali. Dla mnie ciekawą informacją jest to, że SGS3 będzie można ładować BEZPRZEWODOWO. To jest rewolucyjny pomysł. I to właśnie jeden z tych cudów na które oczekuje.

 • Arek

  Zachodnie źródła uparcie twierdzą, że to ma być rozdzielczość 1920X1080. I to mnie przekonuje. Bo każda premiera SAMSUNGA jest krokiem milowym w technologii i potrafi zaskakiwać. A przecież Samsung już w NOTE miał rozdzielczość 1280×720, więc byłoby to powtórzenie. Co do aparatu, to wszyscy piszą o matrycy 12 Mpix. Chociaż na początku ukazywały się publikacje (podobno konsultowane z Samsungiem), że użytkownik będzie sam mógł wybrać główną rozdzielczość w przedziale od 8 Mpix – do 16 Mpix, a później w ramach wybranej rozdzielczości ustawić szczegółową wielkość zdjęcia.
  Częściej również pisze się o przekątnej 4,8 cala ( niż 4,7 cala). Ja osobiście jednak wolałbym ekran FULL HD z co najmniej pięcioma calami.

 • voodoo

  @Ardi – wyraźnie napisane że 720p i nie ma co się spodziewać wielce cudów
  co do pamięci ram to wg mnie maximum będzie 1,5 GB ram

 • Ardi

  czy nie ma tam drobnego błędu? rozdzielczość miała być full HD 1920×1080 i ram ponoć 2GB

 • bizzy

  czyli specyfikacją niewiele różni się od One X. Jeśli będzie ona prawdziwa oczywiście.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Krzysztof Swoboda

  @up: masz absolutną rację, jednak na tym właśnie polega magia plotek i domysłów 🙂 A Samsung oczywiście nabrał wody w usta i nie zdradzi żadnych szczegółów 🙂 Pozdrawiam!

 • Krogoth

  Zgodnie ze wcześniejszymi „dowodami” aparat miał być 8Mpx


reklama