, Ciekawostki Newsy

Zmiany w Play: rzecznik Marcin Gruszka straci dowolność działań

Marcin Gruszka

fot. Play

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Alien

  „Naprawdę jesteśmy głupim narodem… ”
  Tu opisałeś siebie, jakim jesteś polaczkiem somsiadem zazdrośnikiem z czyjegoś sukcesu.

  „skoro nie chcemy płacić nauczycielom a wyznacznikiem wyboru towaru czy usługi jest atrakcja na mediach społecznościowych… ”

  Mieszając politykę z rozrywką stałeś się typowym biedakiem i nieudacznikiem. Jest czas na poważne rzeczy i jest czas na rozrywkę. Ty tego nie potrafisz rozgraniczyć.

  „Przykro się czyta z jakim zapałem Alien opisuje swoje kryteria wyboru… Oby strategiczne dla życia nie opierał na atrakcjach społecznościowych przyjaznych dla widza.”

  Z kolei tutaj pokazałes, że dla Ciebie nie liczy się zdanie innych, bo żyjesz w swoim biednym świecie, bez pieniędzy i przyszłości. Jesteś chytry i oszczędny. Nie potrafisz się uśmiechać a tylko narzekać, że ciągle Ci czegoś brakuje. Twoja powaga odpycha rodzinę i znajomych. Życie z Tobą to wieczne narzekanie, że wszystko jest drogie, że każdy Cię oszukuje, a po co to a po co tamto. Typowy somsiad Janusz to właśnie Ty!

 • Soverxdx

  To 5G ready to mega porażka marketingowa i nie tylko Play. U mnie jest LTE+ a mimo to nadajnik jest tak obciążony że ledwo 1mb/s wyciąga, częściej jakieś ułamek tej prędkości. W momencie kiedy ograniczyli prędkość roamingu internet u nich stał się bezużyteczny. Takie prędkości to ja miałem już 10 lat temu gdzie nie było jeszcze nawet hdspa.

  Zatem podsumujmy:
  1)powszechny wkurw ludzi co prędkość mają jak 2g
  2)działania nieetyczne a wiele ludzi zarzuca im po prostu kłamstwo
  3)wpadki obsługi która sama dobrze nie wiedziała co to (słynny przykład z gościem co ma telefon z 5G i dzwonił po infoliniach żeby mu włączyli 5G)

  Ten co wymyślił powinien wylecieć na zbity ryj.

 • Alien

  Nie moja wina, że nie masz pieniędzy i narzekasz fałszywy alienie. Najwidoczniej jesteś typowym polaczkiem nieudacznikiem. Nawet nick skopiowaleś. Życie jest po to żeby się bawić i wydawać pieniądze. Kto bogatemu zabroni?

 • Ju4as

  Dobry PR robi

 • Alien

  Artykuł snuty domysłami i przewidywaniami, praktycznie niczym nie popartymi. Równie dobrze można by było napisać, że Gruszka dalej będzie działał tak jak to robi od lat, bo robi to bardzo dobrze. Prowadzi Playowego Bloga, Vloga, Facebooka, Twittera, YouTube itp. itd.
  Wiele osób jest w Play ze względu właśnie na atrakcje organizowane na tych kanałach jak konkursy z nagrodami, streamy live na temat nowych ofert itp. Robi to świetnie i przyjaźnie dla widza. Jak by go chcieli odsunąć „od władzy” to byłby to „strzał w kolano”. I zarząd dobrze o tym wie. Więc Panie Karbowiak, coś nie za bardzo wyszła Panu ta słaba prowokacja.

  • Misiek

   Serio uważasz że ktoś wybrał konkretną sieć dlatego że jest organizowany konkurs na YouTubie? Jeśli tak by było w rzeczywistości to znaczy że trzeba mieć nieźle pokiereszowane w głowie.

   • Raf

    Jeśli tobie się wydaje, że takie zakupy/wybory są niemożliwe to przypomnij sobie croksy z Lidla albo gang swieżakòw z Biedronki. Tak, nie brakuje ludzi dokonujących wyborów i rozstających się z pieniędzmi przez takie akcje.

   • Alien

    Poczytaj w sieci. Są tacy ludzie co płacą wysokie abonamenty i oczekują takich właśnie atrakcji jakie oferuje Pan Gruszka.

  • WujekYahoo

   No chyba wyszła…
   Grucha się zwolnił…


reklama