, Acer Huawei Newsy T-Mobile

T-Mobile: Internet Domowy od teraz z tabletami i laptopami za złotówkę

T-Mobile

fot. T-Mobile

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mariuszko

  Promocje same w sobie fajne no ale net domowy to nie ma równych. Niech ktoś wskaże innego operatora, który to oferuje? Nie ma bo sie boją i nie mają podstaw do dawania takich usług.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/YXNpZADpBWEVaUl9zZAXVMSk53VHNXN2ZAkZAENNZATdwSWdnLTJXNm5tdURtTkhwTFZAKdmFfX0dIOEtfczM0ZAmpNdUI1cUhIQTdINlVZAZAmZAjekZACV0hnZAGltbERldF84emFGMTExR0Vpd0Qx/ Łukasz Uzdowski

  Przestrzegam przed sugerowaniem się 30 dniowym okresem próbnym. Mi w trakcie okresu próbnego codziennie działało stabilnie 60 mb/s .Pingi super ~20ms. Pierwszy dzień po okresie próbnym spadło do 10-15 a aktualnie potrafi być do 3-4 mimo że nadajnik 500 metrów od domu.Pingi ~120ms. Pisałem zgłoszenie to odpisali że u mnie nie będzie działać szybciej niż 20 mb/s bo nie oferują więcej. Mimo że w okresie próbnym było 60 mb/s.

  • Piotr Zet

   Sieć mobilna to nie sieć kablowa żeby było stabilnie.

 • Cityboy

  Co do prędkości to początkowo było pięknie ( oscylowało od 15-20)ale z biegiem czasu wszyscy w okolicy chyba wywęszyli okazję. Po 1,5 roku jak mam 5Mb ( w godz. 17-23 )to się cieszę. Niestety liczba użytkowników rośnie a szerokość pasma NIE….

 • Alien

  Dzięki za info.

 • Alien

  Jak to jest z tym internetem w T-Mobile? Ten router wkłada się tylko do gniazdka? Nie ma żadnej zewnętrznej anteny? Można to samemu zamontować? Karta SIM to jest z nowym numerem tak jakby komórkowym? Interesuje mnie ten pakiet 60mb/s do domku, może ktoś kto z tego korzysta napisać wszystkie szczegóły? I jak z zasięgiem przez strop? Z góry dzięki.

  • Marcin K

   Korzystałem spory czas. Nie miałem zastrzeżeń. Router podłączamy do źródła zasilania, chyba że wybierzesz model z własnym zasilaniem akumulatorowym.

   Karta SIM jest nowym numerem 🙂

   • Alien

    Dzięki. A wiesz jak jest z zasięgiem przez strop ? W domku mając na dole w salonie router, czy będzie zasięg na górze w pokojach? Może to być około 3,5 – 4 metrów.

    • Marcin K

     To niestety mocno indywidualna sprawa. Zbyt wiele czynników może mieć na to wpływ 🙂. Zasadniczo 4 metry nie powinny stanowić dla zestaawu żadnego wyzwania.

  • sebek69

   Ja również korzystam już rok z tego internetu nie ma absolutnie żadnych problemów internet śmiga nigdy nie zwolnił zero limitów urządzenie mialo już w sobie kartę SIM wystarczyło włączyć, poprzedni miałem z Orange koszmar ciągle nie chodził ciągle awarie masakra, nawet pan z Orange stwierdził na linii jak ze mną rozmawiał ze lepsza mają ofertę w tmobile, powiedział że faktycznie nie przebija jej. Jeśli chodzi o ten internet z T-Mobile raz nie działał ale to przez chwilę lub kilka godzin jak był pożar w centrali, wiem na pewno że kolejny internet będzie od nich, jestem mega zadowolony a u mnie na wsi ciężko z zasięgiem a T-Mobile daje radę w 100% 😉 dodatkowo dodam że po okresie próbnym internet chodził tak samo nic się nie zmienilo, co do Orange tam po okresie próbnym internet zaczął działać koszmarnie nawet jak jeszcze nie wykorzystałem internetu, moim zdaniem nie ma się co zastanawiać i brać bo oferte maja super i można pobierać do woli bez żadnych lejków 😉


reklama