, Huawei Newsy Telefony

Huawei P30 Pro na wizualizacji. Co sądzicie o flagowcu Huawei na 2019 rok?

fot. Waqar Khan

fot. Waqar Khan

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • 0001

  Na razie wydaje się że wszystko działa bardzo dobrze.

 • Wojtek Kraków

  Te wszystkie oczka aparatu wyglądają komicznie. Im jest ich więcej, tym gożej to wygląda. Już nie wiadomo czy kupuje się telefon czy aparat z funkcją wykonywania rozmów. Głupie to

 • 0001

  Wszystkie smartfony w 2018 roku wyglądają rewelacyjnie i niesamowicie gdzie do niedawna to było science fiction. Więc nie ma co narzekać tylko się cieszyć. Jeśli smartfon jest prostokątny i ma małe ramki to co więcej można wymyśleć?… Otóż, nic nie trzeba bo jest rewelacyjnie. Właśnie do tego dążyliśmy i o to chodziło…. i to mamy.
  A tu ciągle …czy się podoba z noczem z kroplą wody, czy owalnym, czy z dziurką, i takie inne bzdury zakrywające na histerię!!!. I ciągle tylko narzekanie. Ile można na litość boską!!!

 • 0001

  Informacyjnie… na mate 20 lite właśnie otrzymałem aktualizację 3,55GB gdzie są rewelacyjne GESTY jak w modelu PRO 🙂

 • Forlock

  Zamiast poświęcać zasoby i czas na projektowanie nowych telefonów lepiej by naprawili błędy projektowe w Mate 20 Pro. Przecież nikt normalny nie zaryzykuje zakupu kolejnego ich flagowca widząc że tak jak ostatnio czas naprawy fabrycznie nowych telefonów wyniesie kilka tygodni a Huwei totalnie będzie olewał prośby o oficjalne oświadczenie w sprawie sprzedaży Mate 20 Pro z wadą fabryczną w postaci ekranu z zieloną poświatą 😀

 • indlvarn

  Niektóre plotki mówią, że wraz z premierą P30 Pro zadebiutuje Kirin 985. To byłaby próba dotrzymania kroku smartfonom ze Snapem 855.


reklama